do ustalenia NOK

Produkcja opakowań kartonowych praca Norwegia od zaraz w fabryce Stavanger

  • Miasto: Stavanger
  • Kraj: Norwegia
  • Opublikowany: 6 maja 2016 13:04

Od zaraz legalna praca w Norwegii przy produkcji opakowań kartonowych w fabryce z miasta Stavanger. Zatrudnienie w wymiarze 3/4 etatu wyłącznie dla osób posługujących się językiem norweskim w stopniu komunikatywnym.

Stanowisko: pracownik produkcji

Miejsce pracy: Stavanger

Zarobki: do ustalenia

Liczba miejsc: 1

Start: od zaraz

Zadania:
Praca jako pomocnik przy produkcji opakowań kartonowych. Do zadań zaliczać się będzie składanie, sklejanie oraz kontrola jakości gotowych wyrobów.

Wymagania:
– norweski w mowie i piśmie
– dobra kondycja fizyczna
– elastyczność godzinowa
– własne zakwaterowanie w Stavanger
– pracowitość, dokładność
– niewymagane wcześniejsze doświadczenie

Oferujemy:
– legalną umowę na norweskich warunkach 3/4 etatu
– pozytywne środowisko pracy
– wygrodzenie uzależnione od kwalifikacji zawodowych z możliwością podwyżki w późniejszym okresie
– stabilne zatrudnienie w firmie o ugruntowanej pozycji

Aplikacje w postaci CV wyłącznie w JĘZYKU NORWESKIM można przesyłać na adres: ledig.stilling [znak@] norengros.no

Z tytułem wiadomości w postaci “Produksjonsassistent”.

źródło: m.finn.no/job/parttime/ad.html?finnkode=60607873

ID ogłoszenia: 402572cf53f06af9