150.00 NOK

Przetwórnia ryb oferty pracy w Norwegii na produkcji bez znajomości jezyka w Tromso

  • Miasto: tromso
  • Kraj: Norwegia
  • Opublikowany: 4 czerwca 2013 02:56

Przetwórnia rybna z Tromso poszukuje pilnie osób do pracy w Norwegii na produkcji przy rybach. Oferta pracy bez znajomości języka przeznaczona dla osób i par posiadających doświadczenie w podobnej pracy nabyte za granicą, w Skandynawii lub w Polsce.

Stanowisko: pracownik produkcji rybnej

Miejsce pracy: Tromso, Norwegia

Norges sjømatråd

Wymagania: Doświadczenie w pracy,

Opis doświadczenia: Przetwórca ryb,

Inne wymagania: zręczność rąk i palców, aktualne badania sanitarno-epidemiologiczne, znajomość języka – nie wymagana

Zadania:zgodnie ze stanowiskiem pracy
Oferujemy: 150 NOK – 1h pracy
Rodzaj zatrudnienia: Umowa zlecenie
Wymiar etatu: w pełnym wymiarze
Liczba godzin pracy w tygodniu: 40
Zmianowość: jedna zmiana
Pracodawca: Przedsiębiorstwo Połowów Przetwórstwa i Handlu – Norges Sjomatrad

Sposób aplikowania: Bezpośrednio do pracodawcy
Wymagane dokumenty: CV (preferowany kontakt osobisty)
Język składania aplikacji: angielski , norweski , polski

Adres: Strandvegen 106 9291 Tromsø, Norwegia
Osoba do kontaktu: Jaromir Kopec
Telefon: +34 603-172-412 (jez.pol)
E-mail: workinseafood@yahoo.com

Oferta zgłoszona przez: ms. Maria Gonzalez
Identyfikator oferty: StPr/13/14

Uwaga od administracji:

Oferta dodana z darmowego maila bez podanego numeru agencji pracy, czy strony internetowej. Natomiast podany numer kierunkowy wskazuje na Hiszpanię, a nie Norwegię. W związku z powyższym prosimy osoby odpowiadające na powyższą ofertę o zachowanie szczególnej ostrożności!

ID ogłoszenia: 69451aca63e060e1

13 komentarzy na “Przetwórnia ryb oferty pracy w Norwegii na produkcji bez znajomości jezyka w Tromso”

  1. Dzień Dobry…

    Jestem mocno zainteresowany tą pracą.Posiadam 5-letni staż pracy za granicą.Cały ten okres przebywałem w UK ,gdzie pracowałem w kilku firmach na stanowiskach jedno osobowych , jak i przy lini produkcyjnej.Rozmawiam swobodnie w języku angielskim.
    Nie pracowałem dotychczas w przetwórstwie rybnym, niemniej jednak z zamiłowania jestem wędkarzem i oprawianie , filetowanie czy patroszenie ryb nie sprawia mi problemu gdyż robię to na bieżąco.
    Praca ta pokrywa się z moim hobby i zamiłowaniem do ryb.
    Moge wyjechać do pracy w każdej chwili.
    Jesli oferta jest aktualna proszę o kontakt e-mail :kony.bum@interia.pl , lub tel + 48 885-100-120

    Konrad

  2. justynaa.b na 4 czerwca 2013 @ 23:34

    Witam
    Jestem zainteresowana ofertą pracy. Nie mam co prawda doświadczenia w pracy na produkcji ale szybko się uczę 🙂 Jestem solidna i sumienna. Mam ogromną motywację do pracy pinieważ muszę zarobić na wymarzone studia. Znam język angielski na poziomie komunikatywnym. posiadam prawo jazdykat B. Jeśli oferta jest nadal aktualna proszę o odpowiedź na maila justynaa.burek@gmail.com lub pod nr tel 697-292-435
    Pozdrawiam Justyna

  3. lmichalekk88 na 5 czerwca 2013 @ 12:49

    Witam,
    Wraz z dwoma kolegami jestesmy studentami Politechniki Krakowskiej. Jestesmy zainteresowani ofertą pracy na 3 miesiące(najlepiej w okresie od poczatku lipca do konca wrzesnia). Jestesmy w wieku około 24 i 25 lat. Nie boimy sie zadznej fizycznej pracy, Nie posiadamy niestesty doswiadczenia w tego typu pracy ale mieszkamy na wsi i mniejwiecej wiemy o co w tym chodzi. Jestesmy zdeterminowani i pracowici. Kazdy z nas zna Angielski na poziomie komunikatywnym, oraz kazdy z nas posiada prawo jazdy kategori B. Jezeli bedą panstwo zainteresowani to od razu wysle nasze CV do wglądu.

    Pozdrawiam

  4. Witam
    Jestem studentem I roku razem z dziewczyną (18lat) i kolegą (25lat) od dłuższego czasu szukamy pracy w Norwegii. Ta oferta wydała nam się dobra więc piszemy. Wraz z dziewczyną jeszcze nie byliśmy za granicą w pracy lecz szybko się uczymy i jesteśmy chętni do pracy. Mój kolega był już w Norwegii 2 razy na wakacje (praca na farmie), także uczy się szybko. Ja i kolega posiadamy prawo jazdy (B) i posiadamy środek transportu, którym dojedziemy dostaniemy się do Norwegii. Nie wybrzydzamy w pracy i naprawdę nam zależy. Nie pracowaliśmy jeszcze w takowym zawodzie, lecz myślę, że szybko załapiemy co i jak. Nasz język angielski jest komunikatywny (norweskiego brak). Jesteśmy dostępni już od początku lipca.
    Czekam na odpowiedź,
    Jeśli Państwu się spodobaliśmy proszę pisać tutaj w odpowiedzi lub na mail:
    rafalhalas93@gmail.com

  5. OSZUST !!!!! WYŁUDZA PIENIĄDZE ZA ZAKWATEROWANIE PRZED WYJAZDEM !!!!!

  6. renita1310 na 10 czerwca 2013 @ 10:25

    Proszę uważać na tą ofertę to wyłudzenie pieniędzy

  7. Aktualnie mieszkamy w Norwegi, posiadamy stałe numery personalne. Przebywamy tutaj od ponad pół roku, niestety nasz zakład został zamknięty z powodów ekonomicznych. Jesteśmy gotowi zacząć pracę od zaraz. Mamy 24 i 29 lat. Proszę o kontakt:
    Jacek 96663950
    Artur 46381632

  8. Czy oszust – nie wiem. Gościu jest niekontaktowy. Prosi o kontakt telefoniczny w mailu w celu ustalenia szczegółów, później nie odbiera telefonów.

  9. Piszę w imieniu moim oraz dwójki moich kolegów. Jesteśmy zainteresowani Państwa ofertą dotycząca pracy w Norwegii. Wszyscy mamy silną motywację i chęć do podjęcia tego typu pracy, jesteśmy silni fizycznie (trenujemy na co dzień) , uczciwie podchodzimy do naszych obowiązków (zdajemy sobie sprawę że wyjeżdżamy do pracy, a nie na wakacje). Ponadto mogę dodać że posiadamy własny samochód szybko się uczymy i posiadamy ponadprzeciętną siłę fizyczną i kondycję , znajomość angielskiego to też nie problem bo wszyscy znamy ten język b. dobrze.Jesteśmy bardzo nastawieni na szybki zarobek więc do sprawy pochodzimy poważnie Tel 666101281 mail zabrocki58@gmail.com

  10. Witam,

    Wraz z dziewczyną (oboje 24 lata) poszukujemy pracy w Norwegii. Jestem absolwentem angielskiej uczelni na poziomie licencjata (turystyka i podróże), z doświadczeniem pracy w magazynach i restauracji w UK. Angielski z mojej strony na poziomie bardzo dobrym, zaś dziewczyny, komunikatywnym. Nie boimy się ciężkiej pracy i szukamy alternatyw w Skandynawii. Szybko dostosowujemy się do nowego otoczenia i jesteśmy rzetelnymi pracownikami. Oboje posiadamy prawo jazdy kat. B. Za ok. 2 tygodnie powinienem również uzyskać uprawnienia na wózek widłowy. Gotowość do wyjazdu od początku lipca.

    W razie zainteresowania naszą kandydaturą proszę o kontakt mailowy: majkelgryf@gmail.com, bądź telefoniczny: 0048 793447338.

    Pozdrawiam serdecznie,
    Maciej

  11. witamy serdecznie jestesmy zainteresowani państwa ofertą oto nasza emaile: kasiula88@onet.eu lelek23@onet.pl oraz Konrad.sekula@wp.pl

Informacje o autorze ogłoszenia

  • Dodane przez: mariankopec
  • Zarejestrowany od: 3 czerwca 2013

Inne przedmioty dodane przez mariankopec

  • Nie znaleziono innych ogłoszeń tego autora.
Ostatnie przedmioty dodane przez mariankopec »