153/h NOK

Przewóz osób praca Norwegia kierowca kat.B od zaraz z językiem angielskim Oslo

  • Miasto: Oslo
  • Kraj: Norwegia
  • Opublikowany: 13 kwietnia 2019 23:45

Oferujemy zatrudnienie od zaraz w Oslo dla kierowców kat.B w firmie UBER-a. Ogłoszenie aktualnej pracy w Norwegii przy przewozie osób ze znajomością języka angielskiego w stopniu podstawowym minimum.

Stanowisko: Kierowca kat.B

Miejsce zatrudnienia: Oslo, Norwegia

Rozpoczęcie zatrudnienia: od zaraz

Pensja: 153 NOK na godzinę pracy brutto

Zakres zadań:

  • osoba zatrudniona odpowiedzialna będzie za przewóz osób samochodów służbowym z użyciem aplikacji
  • świadczenie usług przewozowych, tankowanie auta, oddawanie na myjnie, dbanie o bezpieczny przejazd i komfort pasażerów

Oczekiwania:

  • gotowość do pilnego podjęcia pracy w Norwegii
  • prawo jazdy kat.B i praktyka w prowadzeniu aut
  • bardzo dobre zorganizowanie czasu pracy
  • minimum komunikatywna znajomość języka angielskiego
  • dyspozycyjność od zaraz
  • optymizm
  • wysoka kultura osobista
  • punktualność

Zapewniamy:

  • zatrudnienie w pełnym wymiarze godzinowym
  • pracę na podstawie norweskiej umowy na okres próbny z możliwością przedłużenia
  • zatrudnienie od zaraz
  • samochód służbowy oraz telefon komórkowy
  • na miejscu płatne zakwaterowanie, koszt to 300 euro miesięcznie od osoby
  • wdrożenie w obowiązki

Aplikacja:

Drodzy kandydaci,
Jeśli zainteresowała Was przedstawiona i spełniacie większość podanych kryteriów prosimy o niezwłoczne przesłanie aplikacji drogą elektroniczną na poniższy adres z podaniem numeru referencyjnego UBR-NW/04/19. W wiadomość oraz w samym CV proszę wyraźnie zaznaczyć, iż wyrażają Państwo zgodę na przetwarzanie ich danych osobowych na potrzeby prowadzonej rekrutacji.

Norway Workers A.S
Schweigaards gate 16
0191 Oslo

mail: norwayworker@europe.com

Informujemy, że skontaktujemy się wyłącznie z osobami, które przejdą pierwszy etap rekrutacji.
Zamieszczona ilustracja nie przedstawia stanowiska pracy – jest to jedynie graficzne uzupełnienie oferty.

ID ogłoszenia: 4915ca88f577a6fc