Witaj, gość! [ Zarejestruj się | Zaloguj sięRSS Feed

235 brutto/h NOK

Przy przeprowadzkach dam fizyczną pracę w Norwegii od zaraz bez języka, Tønsberg

  • Miasto: Tønsberg
  • Kraj: Norwegia
  • Opublikowany: 25 maja 2024 02:04
  • Wygasa: 21 dni, 2 godzin

Firma z Tønsberg poszukuje od zaraz osób dobrą kondycją do fizycznej pracy w Norwegii. Zatrudnienie bez znajomości języka przy przeprowadzkach klientów prywatnych oraz firm. Dla chętnych będzie zapewnione zakwaterowanie (odpłatnie).

Stanowisko: Pracownik fizyczny przy przeprowadzkach

Lokalizacja: Tønsberg, Norwegia

Zarobki: od 235 NOK na godzinę pracy brutto

Liczba miejsc do obsadzenia: 3

Opis stanowiska:

Firma z Tønsberg poszukuje osób w dobrej kondycji fizycznej do pracy przy przeprowadzkach, zarówno dla klientów indywidualnych, jak i firm. Praca polega na przenoszeniu, transporcie, zabezpieczaniu, załadunku i rozładunku oraz montażu mebli, sprzętu i innych przedmiotów.

Wymagania:

Szukamy kandydatów zdyscyplinowanych, umiejących pracować w zespole. Mile widziane jest doświadczenie w podobnych pracach oraz komunikatywna znajomość języka angielskiego. Kandydaci powinni być wolni od uzależnień, sumienni i odpowiedzialni.

Nasza oferta:

  • Zatrudnienie: Możliwość podjęcia pracy na pełny etat od zaraz
  • Umowa: Norweska umowa o pracę na okres próbny z opcją przedłużenia
  • Szkolenie: Pełne szkolenie w zakresie obowiązków
  • Środowisko pracy: Praca w zgranych zespołach
  • Dodatki: Premie za frekwencję, bonusy za polecenie pracowników i inne
  • Zakwaterowanie: Odpłatne zakwaterowanie w wynajmowanych mieszkaniach za 3000 NOK miesięcznie

Aplikacja:

Osoby zainteresowane proszę o przesłanie zgłoszenia z dokładnym opisaniem umiejętności oraz posiadanym doświadczeniem na adres:

michal.korzybski@onet.eu

Za wszystkie zgłoszenia serdecznie dziękuję.

Michał Korzybski

ID ogłoszenia: 8976651223686131

ilość wszystkich wyświetleń: 119, dzisiaj: 2

Linki sponsorowane

Musisz być zalogowany, aby zapytać się o ogłoszenie.