250 brutto/h NOK

Rozładunek-załadunek kontenerów dam pracę w Norwegii od zaraz bez języka w Oslo

  • Miasto: Oslo
  • Kraj: Norwegia
  • Opublikowany: 4 maja 2024 00:20
  • Wygasa: 22 dni, 3 godzin

Firma logistyczna z Oslo poszukuje od zaraz pracowników fizycznych do pracy w Norwegii. Zatrudnienie 2024 bez znajomości języka przy rozładunku-załadunku kontenerów na magazynie. Zadania wykonywane na zmianie nocnej – 22:00 – 6:00. Możliwe zakwaterowanie za opłatą niedaleko miejsca wykonywanej pracy.

Stanowisko: pracownik fizyczny

Miejsce: Oslo

Start: od zaraz

Zarobki: 250 NOK/h brutto (na zmianie nocnej)

Liczba wakatów: 3

Zadania:

  • Wykonywanie operacji załadunku i rozładunku kontenerów na terenie magazynu logistycznego
  • Przenoszenie i układania towarów z pomocą wózków paletowych
  • Wykonywanie innych zadań zleconych przez pracodawcę

Wymagania:

  • Fizyczna sprawność i gotowość do pracy na zmianie nocnej
  • Brak wymaganej znajomości języka norweskiego, angielski mile widziany
  • Umiejętność pracy w zespole
  • Zaświadczenie o niekaralności (zapewniamy jego tłumaczenie na norweski)
  • Doświadczenie w pracy fizycznej będzie dodatkowym atutem

Oferujemy:

  • Legalne zatrudnienie na norweskich warunkach
  • Atrakcyjne wynagrodzenie w wysokości 250 NOK/h brutto (na zmianie nocnej)
  • Możliwość rozwoju zawodowego w dynamicznym środowisku pracy
  • Zakwaterowanie w pobliżu miejsca pracy za opłatą (około 4000 NOK miesięcznie), zapewniającą dogodne warunki życia i dojazdu do pracy
  • Pracę w renomowanej firmie logistycznej z ugruntowaną pozycją na rynku

Aplikacja:

Drodzy kandydaci,
Jeśli zainteresowała Was przedstawiona oferta i spełniacie większość podanych kryteriów prosimy o niezwłoczne przesłanie aplikacji drogą elektroniczną na poniższy adres z podaniem numeru referencyjnego rk/005/24. W wiadomości oraz w samym CV proszę wyraźnie zaznaczyć, iż wyrażają Państwo zgodę na przetwarzanie ich danych osobowych na potrzeby prowadzonej rekrutacji.

Norway Workers A.S
Schweigaards gate 16
0191 Oslo

mail: norwayworker@europe.com

Informujemy, że skontaktujemy się wyłącznie z osobami, które przejdą pierwszy etap rekrutacji.

ID ogłoszenia: 6346622db68d31d0

Linki sponsorowane

Zostaw odpowiedź

Musisz być zalogowany aby dodać komentarz.