do ustalenia NOK

Sezonowa praca Norwegia od maja 2014 pracownicy fizyczni w Hordaland

  • Miasto: Hordaland
  • Kraj: Norwegia
  • Opublikowany: 14 marca 2014 00:17

Firma Ewos z Maloy (Hordaland) poszukuje osoby do pracy sezonowej w Norwegii od maja 2014 przy produkcji, pakowaniu i transporcie towarów w logistyce.

Stanowisko: pracownik sezonowy (fizyczny)
Zarobki: do ustalenia
Miejsce pracy: Meløy, Balsfjord, Flora (Hordaland)

Opis stanowiska:
– poszukiwani są wszechstronni pracownicy potrafiący wykonywać różnego typu prace fizyczne zarówno na produkcji, przy pakowaniu jak również w transporcie przy załadunku i rozładunku towarów

Wymagania:
– duża motywacja oraz chęć do pracy
– wysoka umiejętność obsługi komputera
– prawo jazdy na samochody ciężarowe
– gotowość do pracy w systemie zmianowym
– znajomość języka norweskiego
– siła fizyczna i zdrowie

Firma oferuje:
– legalne zatrudnienie na warunkach Norweskich od maja 2014 do grudnia w trzech różnych miejscowościach w zależności od zapotrzebowania
– konkurencyjne warunki płacowe
– odprowadzone wszelkie składki ubezpieczeniowe i emerytalne

Jak aplikować?

Aplikacje i CV: elektronicznie bezpośrednio przez witrynę www.ewos.no

EWOS AS 5004 BERGEN
1) Bergneset w Balsfjord: Bjørn Gjærum, +47 915 34 451
2) Florø w Flora Rune Ryland, +47 907 62 508.
3) Halsa w Meløy: Steffen Kildal, +47 975 97 290

źródło:

ogloszenia.wirtualnaskandynawia.pl/pracownicy_sezonowi_w_norwegii,ogloszenie,20140312145804.html

ID ogłoszenia: 622532209bd272dd

1 odpowiedź na “Sezonowa praca Norwegia od maja 2014 pracownicy fizyczni w Hordaland”

  1. pawelszymanski87 na 30 kwietnia 2014 @ 13:32

    Jestem zainteresowany pracą. Mam 27 lat. Proszę o kontakt pawel.szymanski01@gmail.com