164/h brutto NOK

Sezonowa praca Norwegia przy choinkach bez języka od zaraz Kongsvinger

  • Miasto: Kongsvinger
  • Kraj: Norwegia
  • Opublikowany: 15 września 2014 03:01

Plantacja choinek z Kongsvinger poszukuje osób do sezonowej pracy w Norwegii od zaraz i bez znajomości języka przy pielęgnacji drzewek, sadzeniu, przycinaniu gałązek etc.

Stanowisko: pracownik sezonowy
Miejsce pracy: Kongsvinger
Zarobki: 164/h brutto
Liczba miejsc: 4

Zadania:
Praca fizyczna na plantacji choinek lub inaczej mówiąc szkółce leśnej. Obowiązkiem osoby zatrudnionej będzie przycinanie gałązek, nawożenie, podlewanie, jak również sadzenie drzewek według wytycznych pracodawcy. W listopadzie/grudniu głównym zadaniem będzie ścianie drzewek i ich załadunek.

Wymagania:
– siła fizyczna, doświadczenie w ogrodnictwie lub leśnictwie
– znajomość języka angielskiego
– dyspozycyjność w okresie wrzesień-grudzień 2014
– umiejętność pracy w grupie osób

Oferujemy:
– tymczasową pracę w Norwegii za pośrednictwem agencji
– dobre warunki socjalne i płacowe
– bezpłatne zakwaterowanie w ogrzewanych domkach
– wsparcie przy wszystkich sprawach formalnych
– możliwość przedłużenia kontraktu dla najlepszych osób

Aplikacja za pośrednictwem formularza kontaktowego (link „kontakt” nad mapką na górze strony).

Prosimy podać podstawowe informacje o sobie, stopień znajomości języka, oraz doświadczenie.

Uwaga od administracji: oferta pochodzi od podmiotu, który nie podaje swojego numeru certyfikatu agencji pracy. Prosimy zachować ostrożność przy aplikowaniu na powyższą ofertę.

ID ogłoszenia: 979541629e4830dd

12 komentarzy na “Sezonowa praca Norwegia przy choinkach bez języka od zaraz Kongsvinger”

  1. jestem zainteresowana praca. Prosze o kontakt:
    martagajda@o2.pl
    tel. 502862602

  2. Jestem zainteresowany oferta pracy przy choinkach. Proszę o kontakt: arek437@op.pl lub tel. 537 663 083 z góry dziękuję i pozdrawiam.

  3. Jestem zainteresowany ofertą pracy. Proszę o kontakt grzegorz.sopel1985@wp.pl
    Pozdrawiam

  4. lukaszzales na 19 września 2014 @ 20:53

    Witam.
    Mam na imię Łukasz, mam 27 lat zdrowy silny bez nałogów, pracowity. Angielski komunikatywny. Proszę o kontakt
    Lukaszzalewski63@wp.pl
    Lub +48798976226

  5. Witam mam na imie Adam mam 34 lata. Przez rok bylem w Norwegii a wczesniej pracowalem 11 lat jako pilarz w lesie oraz na szkolce lesnej. Mam duze doswiadczenie w tym kierunku. jezyk angielski komunikatywny. Prosze o kontakt: 781350908 pozdrawiam

  6. adam1976766 na 22 września 2014 @ 11:12

    Witam jestem zainteresowany pracą .Proszę o kontakt maximus19766@wp.pl .Pozdrawiam

  7. Witam.
    Mam na imię Mateusz, mam 24 lata. Jestem młodym, silnym, dobrze zbudowanym mężczyzną. Jestem pracowity, odpowiedzialny, komunikatywny i dobrze czuję się w pracy zespołowej. Nie boję się ciężkiej pracy fizycznej. Angielski na poziomie komunikatywnym.
    Proszę o kontakt: matti_rakoczy@interia.pl
    Pozdrawiam.

  8. Cześć, mam 26lat i s spełniam wszystkie powyższe wymagania,
    Kontakt
    Darek
    darek2411@onet.eu

  9. Witam jestem zainteresowany pracą. Proszę o kontakt pod nr. +48663406536

  10. witam jestem zainteresowany ogłoszeniem
    mam 22 lat .mam praktykę w takich pracach bo pracowałem w Holandji przy choinkach i tujach
    tel. kontaktowy 724 079 386
    pozdrawiam

  11. witam. Jestem zainteresowana, mam doświadczenie w ogrodnictwie z drzewkami. Skończyłam studia leśne i byłam na praktykach w Norwegii na ogrodnictwie. Wiem jak postępować z roslinami i jak o nie dbać. Prosze o kontakt 513586160

  12. Witam, jestem bardzo zainteresowany państwa ofertą, mam 23 lata. Proszę o kontakt lukas0409@gmail.com