do ustalenia NOK

Sezonowa praca Norwegia w leśnictwie przy choinkach od zaraz Trondheim 2017

  • Miasto: Trondheim
  • Kraj: Norwegia
  • Opublikowany: 17 września 2017 02:37

Możliwość podjęcia sezonowej pracy w Norwegii od zaraz przy choinkach. Zatrudnienie w leśnictwie 2017 na terenie Trondheim dla Polaków bez znajomości języka norweskiego.

Stanowisko: Pracownik sezonowy

Rozpoczęcie zatrudnienia: od zaraz

Lokalizacja: Trondheim, Norwegia

Wynagrodzenie: do uzgodnienia NOK

 Opis stanowiska:

  • pracownik zajmować się będzie ścinaniem drzewek choinkowych, ich pakowaniem oraz załadunkiem
  • obowiązkiem będzie wykonywanie prac porządkowych oraz pielęgnacyjnych

Wymagania:

  • możliwość podjęcia sezonowej pracy w Norwegii od zaraz
  • wysoka sprawność fizyczna
  • rzetelne podejście do obowiązków
  • dużą zaletą będzie posiadanie statusu studenta
  • mile widziana znajomość języka angielskiego

Zapewniamy:

  • bardzo dobre zarobki
  • pracę do połowy grudnia
  • opiekę rezydenta Polaka na miejscu
  • bezpłatne zamieszkanie zapewnione na miejscu
  • ubezpieczenie
  • minimum 40 godzin pracy w tygodniu

Aplikacja:

Oferta idealna dla osób młodych szukających alternatywy dla słabo płatnej pracy w Polsce.

Aplikacja za pośrednictwem poczty elektronicznej, wiadomość prosimy przesłać na adres:

  • norwayexpress@mail-me.com

Prosimy podać podstawowe informacje o sobie, stopień znajomości języka, oraz doświadczenie.

ID ogłoszenia: 55659bcfb48d1b2b

1 odpowiedź na “Sezonowa praca Norwegia w leśnictwie przy choinkach od zaraz Trondheim 2017”

  1. witam jestem zainteresowany praca