od 150 do 167 NOK/h NOK

Sezonowa praca w Norwegii dla mechanika – wulkanizatora od zaraz Oslo

  • Miasto: Oslo
  • Kraj: Norwegia
  • Opublikowany: 11 października 2014 03:27

Warsztat samochodowy mieszczący się w Oslo pilnie poszukuje mechaników – wulkanizatorów. Oferta sezonowej pracy w Norwegii bez znajomości języka norweskiego przy wymianie opon.

Stanowisko: Wulkanizator – mechanik samochodowy

Lokalizacja: Oslo

Termin: pierwszy to praca od 13 października, kolejny od 20 października

Wynagrodzenie: od 150 do 167 NOK/h

Liczba wakatów: 9

Opis zadań:

  • Pracownik zajmować się będzie naprawą i oczyszczaniem opon.
  • Jest to praca fizyczna, zaś zadania wykonywane będą w pozycji wymuszonej.
  • Inne zadania zlecone przez przełożonego

Oczekiwania:

  • możliwość podjęcia pracy od zaraz
  • dyspozycyjność do podjęcia pracy w Norwegii w podanych powyżej terminach
  • gotowość do podjęcia pracy minimum na 4 tygodnie
  • pracowitość
  • doświadczenie w podobnej pracy
  • znajomość języka nie jest wymagana

Oferujemy:

  • zatrudnienie od zaraz
  • pracę na ok 4 tygodnie(długość umowy zależna jest od warunków atmosferycznych)
  • zarobki w wysokości od 150 a 167 NOK /h

Aplikacja:
Osoby zainteresowane powyższym ogłoszeniem proszone są o przesłanie CV na adres:

  • jsu@fagformidling.no

Możliwość kontaktu telefonicznego: 0047 21 37 97 71

źródło: http://www.ogloszenia.wirtualnaskandynawia.pl/wulkanizatorzy_norwegia,ogloszenie,20141007074846.html

ID ogłoszenia: 3835436777df1f89

1 odpowiedź na “Sezonowa praca w Norwegii dla mechanika – wulkanizatora od zaraz Oslo”

  1. Jesteśmy zainteresowani pracą w Norwegii jako wulkanizatorzy 25 lat i 33 lata . Angielski podstawowy. Kontakt pod 504 125 927.