178 NOK NOK

Sezonowa praca Norwegia fizyczna przy hodowli rybnej bez języka Horten od marca 2014

  • Miasto: Horten
  • Kraj: Norwegia
  • Opublikowany: 24 lutego 2014 01:32

Farma rybna z Horten poszukuje 2 pracowników fizycznych do pracy w Norwegii bez języka przy hodowli łososia w charakterze pomocników. Oferta sezonowa od marca 2014.

Stanowisko: pracownik fizyczny
Miejsce pracy: Horten
Zarobki: 178 NOK brutto za godzinę
Liczba wolnych stanowisk: 2

Zadania:
– prace pomocnicze związane z hodowlą ryb
– karmienie, wyławianie, czyszczenie zbiorników
– pozyskiwanie ikry i mlecza
– czyszczenie filtrów wodnych
– magazynowanie ryb w chłodniach

Wymagania:
– znajomość angielskiego na poziomie komunikatywnym
– atutem będzie doświadczenie na podobnym stanowisku
– umiejętność pływania, zamiłowanie do wędkarstwa
– gotowość do pracy na powietrzu niezależnie od warunków pogodowych
– dyspozycyjność na okres co najmniej pół roku

Oferujemy:
– sezonowe zatrudnienie za pośrednictwem agencji pracy tymczasowej
– zakwaterowanie na czas kontraktu (płatne 4000 NOK miesięcznie – pokój w wynajętym mieszkaniu 2-pokojowym)
– bezpłatne tłumaczenie dokumentów na język norweski
– brak opłat za rekrutację
– terminowe wypłaty wynagrodzenia

Zgłoszenia prosimy przesyłać do końca lutego. Start od marca 2014.

Aplikacja za pośrednictwem formularza kontaktowego (link „kontakt” nad mapką na górze strony).

Uwaga od administracji: oferta pochodzi od podmiotu, który nie podaje swojego numeru certyfikatu agencji pracy. Prosimy zachować ostrożność przy aplikowaniu na powyższą ofertę.

ID ogłoszenia: 728530a7b6950cf0

15 komentarzy na “Sezonowa praca Norwegia fizyczna przy hodowli rybnej bez języka Horten od marca 2014”

  1. Witam mam 22 lata
    Chętnie podejmę się pracy w Norwegii przy hodowli ryb,
    Uwielbiam łowić ryby, potrafię pływać
    mam wykształcenie średnie z maturą (technik mechanizacji rolnictwa),
    j angielski znam na poziomie podstawowym/ komunikatywnym
    mam prawo jazdy kategorii B,T
    mam duże doświadczenie w hodowli (wychowałem się na gospodarstwie)
    jestem gotowy pracować na powietrzu niezależnie od pogody,
    jestem gotowy wyjechać od zaraz
    proszę o kontakt:
    tel:607428732
    email: lukk0892@o2.pl

  2. Witam Serdecznie. Jestem bardzo zainteresowany tą pracą!! Wysłałem już do państwa aplikację.

    Pozdrawiam

  3. Witam,
    Jestem zainteresowany Panstwa oferta pracy. Na codzien studiuje w Stanach Zjednoczonych Ameryki Polnocnej, wiec znajomosc jezyka angielskiego nie stanowi dla mnie problem(posiadam certyfikat Toefl). Mam doswiadczenie w pracy jako kelner oraz asystent kelnera. Pracowalem juz w Norwegi przy malowaniu domkow oraz z prac sezonowych we francji przy zbiorach. Jesli oferta przewiduje zatrudnienie wiecej niz jedna osobe mam dwoch przyjaciol ktorzy maja takie same doswiadczenie,takze z perfekcyjna znajomoscia angielskiego. Posiadamy prawojazdy kategori B oraz wlasny samochod. Podstawowa znajomosc takze, francuskiego, wloskiego, hiszpanskiego. Moj email to jan-strzelecki@wp.pl. W weolnych chwilach spiewamy, gramy I wystepujemy na koncertach charytatywnych.

    My name is Jan and I am interested in your job offer. Daily I am studying in United States of North America. I am dwelling with English in school and in daily life so it is not a problem for me. I had been working previously as a waiter and waiter’s assistant. Also I have experience in Norway where I have worked on construction side in painting houses. I used to go to France for seasonal work (harvest). If your offer deals with more than one person I have got two friends with similar work experience and perfect English knowledge, basic Spanish, French Italian knowledge. Hope to have back hearings from you. My e-mail is jan-strzelecki@wp.pl. Free time we spend on playing and singing as come for good students

    Sincerely,

    Jan

  4. Adrian Budzen na 25 lutego 2014 @ 10:52

    witam jestem zainteresowany panstwa oferta pracy,poniewaz duzo wedkuje,posiadam norweski numer podatkowy,a takze jezyk angielski biegle.
    prosze o kontakt:
    adrianbudzen@vp.pl
    0048889066561
    pozdrawiam
    ADRIAN BUDZEN

  5. przemek30 na 25 lutego 2014 @ 12:46

    Witam!
    Mam na imię Przemysław i wysłałem już aplikację poprzez link ”kontakt”.
    Bardzo interesuje mnie Państwa oferta i czekam na odpowiedz bez względu na Państwa decyzję.

    Pozdrawiam Serdecznie
    Przemysław P.

  6. Witam !
    Wraz z kuzynem jesteśmy bardzo zainteresowani Państwa ogłoszeniem, spełniamy wszystkie wymogi podane w ogłoszeniu, posiadamy doświadczenie w pracy za granicą. Wysłaliśmy aplikację przez link KONTAKT. Liczymy na pozytywne rozpatrzenie naszej kandydatury.
    Kontakt 508442540 lub mail okontomasz@wp.pl
    Pozdrawiam

  7. andre1966 na 26 lutego 2014 @ 08:07

    Witam ja 47 lat i mój brat 32 lata jesteśmy zainteresowani ofertą pracy .Spełniamy wyżej podane wymogi .Gotowość podjęcia pracy od zaraz.Mogę przyjechać własnym autem .Pozdrawiamy kontakt 601910155.

  8. Witam.
    Mam na imię Adam i mam 34 lata. Jestem zainteresowany Państwa ofertą. Język angielski znam w stopniu komunikatywnym. Posiadam prawo jazdy kat B,C oraz uprawnienia na wózki widłowe. Wędkarstwo to moje hobby. Nie boję się pracować na powietrzu niezależnie od warunków atmosferycznych. Moją przyszłość łączę z Norwegią i mam zamiar wyemigrować tam na stałe. Proszę o kontakt pod nr tel +48 791-996-446 lub pod adresem e-mail: murawski_adam@wp.pl

  9. Witam. Jestem zainteresowany wasza oferta i proszę o kontakt wmloczynski@gmail.com
    Kom. 93992968

  10. kuferos123 na 27 lutego 2014 @ 19:53

    witam jestem bardzo zainteresowany powyzsza oferta pracy,mam 28 lat jestem w stanie podjac prace od zaraz spelniam wszystkie panstwa wymogi,mam 2metry wzrostu ktore umozliwia mi nie ktore prace.jestem aktualnie w Norwegii i w kazdej chwili moge pojawic sie u panstwa.prosze o kontakt telefoniczny 46279558 lub mailowy kufer25@gmail.com.dziekuje i pozdrawiam.Robert

  11. Dzień dobry,
    mam 21 lat i jestem zainteresowany Państwa ofertą. Posiadam bardzo dobrą znajomość angielskiego (certyfikat CAE). Posiadam kartę pływacką oraz jeżdżę regularnie na ryby. Posiadam kilkumiesięczne doświadczenie w pracy w Holandii. Proszę o kontakt:
    Karolossowski@wp.pl
    665092828

  12. zajnteresowany jestem wasza praca chetnie bym pojechal mam 31 lat tel 889 779 330 lub goz-mak@wp.pl

  13. krystus2 na 24 marca 2014 @ 21:47

    Witam serdecznie,

    Mam 24 lata i mieszkam w Łodzi, obecnie jestem w trakcie poszukiwania pracy w Norwegii z zamiarem pozostania tam na stałe.
    Posiadam 4 letnie doświadczenie w handlu i magazynie. Język angielski znam bardzo dobrze i cały czas uczę się języka norweskiego.
    Kontakt:
    Tel: 504171142
    Krystian.konrad@gmail.com

  14. pawelszymanski87 na 1 maja 2014 @ 14:15

    Witam,

    Mam 27 lat. Jestem absolwentem Uniwersystetu Rolniczego w Krakowie. Poszukuje pracy w Norwegii. Jestem osobą ambitną, sumienną oraz zdolną do ciężkiej pracy fizycznej. Znam angielski zarówno w mowie jak i piśmie. Proszę o kontakt 668846341 lub pawel.szymanski01@gmail.com