min. 175 brutto/h NOK

Spawacz TIG do pracy w Norwegii od zaraz

  • Miasto: Bergen
  • Kraj: Norwegia
  • Opublikowany: 30 listopada 2012 03:38

Praca w Norwegii dla spawacza TIG od zaraz z dobrą znajomością języka angielskiego

Dla sprawdzonego norweskiego pracodawcy poszukujemy PILNIE kandydatów na stanowisko:

SPAWACZ TIG
Koniecznie z doświadczeniem w spawaniu elektrodą

Rozpoczęcie pracy: dojazd we wtorek lub środę 4 lub 5 grudnia.
Miejsce pracy: Norwegia, Bergen.

Obowiązki: Praca w warsztacie, spawanie rur.

Wymagania:
Komunikatywna znajomość j. norweskiego LUB dobra znajomość j. angielskiego, język będzie weryfikowany podczas rozmowy telefonicznej
Doświadczenie zawodowe min. 5 lat w spawaniu rur,
Wymagane wszystkie certyfikaty: 141 BW 1,3 czarna stal, 141 BW 8 stal nierdzewna,
Mile widziany certyfikat 111 BW 1,3 elektroda,
Preferowani kandydaci, którzy posiadają doświadczenie w pracy w Norwegii lub innym kraju skandynawskim

Norweski pracodawca oferuje:
Pracę w firmie z ugruntowaną pozycją na rynku,
Umowę o pracę na czas NIEOKREŚLONY z 2 tyg. okresem próbnym,
Wynagrodzenie: stawka godzinowa min. 175 koron norweskich brutto za 1h pracy,
Dla osób z bardzo dobrym doświadczeniem stawka do negocjacji
Praca na pełny etat ok. 37,5 do 48 h w tygodniu,
Możliwość pracy w godzinach nadliczbowych,
Opłacane składki ubezpieczeniowe i emerytalne,
Płatny urlop,
Dodatki rodzinne na wychowanie dzieci i na niepracujących członków rodziny,
Pomoc w znalezieniu zakwaterowania
Pomoc w kwestiach związanych ze sprowadzeniem rodziny do Norwegii

Sposób aplikowania:
CV w języku angielskim, wraz z klauzulą dotyczącą przetwarzania danych osobowych,
Kopie dokumentów potwierdzających wykształcenie, umiejętności i doświadczenie zawodowe
prosimy przesyłać na adres email:
norwegia@koncepcja.eu
Koniecznie z adnotacją w temacie maila: Spawacz Tig Norwegia

Serdecznie dziękujemy za przesłane dokumenty, po wstępnej selekcji, skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.

Agencja Pracy Koncepcja organizuje legalne i bezpieczne zatrudnienie w kraju i za granicą. Posiadamy Certyfikat Ministerstwa Gospodarki i Pracy nr 1926. Oferujemy kompleksową obsługę oraz indywidualnie dopasowane oferty pracy. Od ponad 8 lat jesteśmy z Tobą. Zaufaj naszemu doświadczeniu.

Agencja Pracy Koncepcja
Wrocław ul. Podwale 62 pok. 01
Tel. 71 3438073 tel. kom. 791 504 075
Tu znajdziesz wszystkie nasze oferty pracy www.koncepcja.eu

ID ogłoszenia: 84750b7d8086cab0