185 /h NOK

Technik chłodnictwa Norwegia praca fizyczna jako monter w Stord

  • Miasto: Stord
  • Kraj: Norwegia
  • Opublikowany: 4 lutego 2015 18:25

Agencja pracy za granicą dla firmy ze Stord poszukuje pracowników fizycznych – techników chłodnictwa do pracy w Norwegii przy montażu systemów chłodniczych oraz serwisowaniu urządzeń.

Koncepcja jest Agencją Pośrednictwa Pracy w kraju i za granicą.
Posiadamy Certyfikat Ministerstwa Gospodarki i Pracy nr 1926.
Od ponad 10 lat organizujemy legalne i bezpieczne zatrudnienie.

Dla jednego z naszych norweskich klientów poszukujemy kandydatów na stanowisko:
Technik chłodnictwa – Norwegia
Miejsce pracy: Norwegia, Stord
Rozpoczęcie pracy: 23.02.2015
Obowiązki:
Instalowanie systemów chłodniczych
Montowanie rur
Serwisowanie urządzeń chłodniczych

Wymagania:
Dobra znajomość j. angielskiego lub norweskiego – język będzie weryfikowany podczas rozmowy telefonicznej,
Doświadczenie zawodowe min. 4 lata,
Pozytywne referencje od poprzednich pracodawców,
Umiejętności spawalnicze,

Norweski pracodawca oferuje:
Umowę o pracę,
Pracę na pełny etat,
Wynagrodzenie: 185 NOK/h brutto,
Opłacane składki ubezpieczeniowe i emerytalne,
Pomoc w zorganizowaniu odpłatnego zakwaterowania.

Sposób aplikowania:

CV w języku angielskim wraz z klauzulą dotyczącą przetwarzania danych osobowych, kopie dokumentów potwierdzających wykształcenie, umiejętności i doświadczenie zawodowe (referencje lub numery telefonów do poprzednich pracodawców) prosimy przesłać na adres e-mail: norwegia@koncepcja.eu
koniecznie z adnotacją w temacie maila: „technik chłodnictwa – Norwegia”.

Serdecznie dziękujemy za przesłane dokumenty, po wstępnej selekcji, skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.

ID ogłoszenia: 15354d09ffb5425c