2,000.00 NOK

Trondheim, Norwegia praca w budownictwie dla elektryków budowlanych od zaraz

  • Miasto: Trondheim
  • Kraj: Norwegia
  • Opublikowany: 3 lipca 2022 00:04

Agencja rekrutacyjna dla klienta z Trondheim poszukuje od zaraz wykwalifikowanych elektryków budowlanych do rozpoczęcia pracy w Norwegii w budownictwie przy montażu instalacji.

Firma EastGate Recruitment, wpisana do rejestru podmiotów prowadzących agencje zatrudnienia pod numerem 17627, dla swojego klienta poszukuje osób do pracy w Norwegii

Miejsce pracy: Trondheim
Długotrwała umowa na warunkach norweskich
Godziny pracy do 60 tygodniowo

obowiązki
montaż instalacji elektrycznych, praca na budowie

Wymagania:

znajomość języka angielskiego
doświadczenie na stanowisku elektryka w Norwegii

Oferujemy:
norweska umowa i pełne świadczenia socjalne.
wynagrodzenie 210 – 240 (NOK) za godzinę Brutto – zależnie od doświadczenia
Pracodawca Zagraniczny zapewnia bezpłatne zakwaterowanie

osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie cv po angielsku na adres mailowy:

office@eastgaterecruitment.com

W temat wiadomości prosimy wpisać: Elektryk Norwegia

Prosimy o dodanie klauzuli:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; (tekst jednolity: Dz. U. 2016 r. poz. 922).

ID ogłoszenia: 71162c02d5fb28f5