ok 25 /kg NOK

Wakacyjna, sezonowa oferta pracy w Norwegii przy zbiorze truskawek czerwiec 2016 Magnor

  • Miasto: Magnor
  • Kraj: Norwegia
  • Opublikowany: 16 kwietnia 2015 23:26

Ogłoszenie do sezonowej pracy w Norwegii przy zbiorze truskawek od czerwca 2016 na plantacji w Magnor. Idealna oferta dla studentów poszukujących wakacyjnego zatrudnienia.

Stanowisko: pracownik zbioru owoców
Miejsce pracy: Magnor
Zarobki: akord ok 25 NOK za kilogram (zależne od urodzaju)
Początek: czerwiec 2016
Liczba wakatów: 4

Obowiązki:
Ogłoszenie grzecznościowe – szukam w imieniu norweskiego plantatora doświadczonych, sezonowych pracowników z Polski do pracy przy zbiorach truskawek na plantacji niedaleko Magnor. Nie pobieram żadnych opłat pieniężnych, więcej informacji wysyłam w mailu zwrotnym.

Wymagania:
– dobra odzież chroniąca przed deszczem oraz obuwie nieprzemakalne
– znajomość języka angielskiego raczej przydatna
– koniecznie osoby z doświadczeniem przy zbiorach
– tylko osoby, grupy dysponujące własnym samochodem

Pracodawca oferuje:
– zakwaterowanie w domkach 3, 4 i 5 osobowych ok 7 km od miejsca pracy (koszt 80 NOK za osobę na dobę)
– atrakcyjne wynagrodzenie uzależnione od wydajności pracownika (akord)
– możliwość stałej współpracy w przyszłości dla najlepszych pracowników
– miła i luźna atmosfera panująca na plantacji

Uwaga nie pobieram żadnych pieniędzy za załatwienie pracy. Więcej informacji udzielam drogą mailową.

apaczkowski[at]onet.eu

Uwaga od administracji: ogłoszenie dodane z bezpłatnego maila – prosimy zachować ostrożność a przede wszystkim nie wpłacać żadnych pieniędzy za pośrednictwo lub rezerwację noclegu itp. W przypadku próby nadużycia ze strony ogłoszeniodawcy prosimy o kontakt z administracją portalu.

ID ogłoszenia: 461553017cc68e11

7 komentarzy na “Wakacyjna, sezonowa oferta pracy w Norwegii przy zbiorze truskawek czerwiec 2016 Magnor”

  1. Witam
    Jesteśmy grupą trzech osób z ogromnymi chęciami podjęcia pracy na okres wakacyjny.
    Ja z kolegą mamy po 18 lat , wraz z nami jest ojciec mojego kolegi w wieku 50 lat . Jesteśmy osobami radzącymi sobie z dużym wysiłkiem fizycznym gdyż na co dzień uprawiamy sport , bez nałogów , świetnie dogadujemy się przy pracy w grupie . Język angielski mamy opanowany na poziomie komunikatywnym , dwoje z nas posiada prawojazdy kat. B oraz wszyscy posiadamy doświadczenie w zbiorach truskawki. Oferujemy dojazd własnym autem.
    Kontakt :
    Tel: +48 696-692-003
    Mail : dario1972.37@gmail.com

  2. weronika-stelmaszewska@wp.pl na 21 kwietnia 2015 @ 19:17

    Dzień dobry jestem zzinteresowana ofertą pracy a także moich 3 znajomych od lipca do wrzesnia znamy jezyk angelski w stopniu komunikatywnym. Jesteśmy młodzi i nie boimy sie ciężkiej pracy. Jeden nasz kolega zbierał truskawmi jednak my po raz pierwszy. Chcemy sie zabrac grupa 4 osobową co z 3 nas ma prawo jazdy i samochód o to nasz kontakt e – mail weronika-stelmaszewska@wp.pl tel 794188862

  3. Marcin966 na 16 maja 2015 @ 21:30

    Witam
    Jestem zainteresowany podjęciem pracy. Nazywam się Marcin, mam 19 lat oraz doświadczenie w pracy przy zbiorach. Pracowałem również na zmywaku, więc ciężka praca nie jest mi obca. Znam angielski na poziomie komunikatywnym.

    Bardzo proszę o kontakt
    e-mail: m.przybysz96@tlen.pl

    tel. 694130437

  4. marcinop16 na 19 maja 2015 @ 12:30

    Dzień dobry. Jestem bardzo zainteresowany wyźej wymienioną
    pracą. Są trzy lub jeżeli to konieczne cztery chętne osoby na stanowisko pracownika
    zbioru owoców. Jesteśmy sumienni, pracowici i pełni energi . Nie boimy się pracy w
    zmiennych warunkach pogodowych. Zbieranie owoców nie jest nam obce
    gdyź pracowaliśmy juź na plantacjach w Polsce. Jesteśmy w wieku od 20 do
    24 lat. Bez nałogów . Posiadamy prawo jazdy oraz własny samochód. Norwegia także
    nie jest nam obca. Pracowałem kilka lat w Norwegii przy wykończeniu
    wnętrz.
    Praca od czerwca do września.
    Angielski na poziomie komunikatywnym. Prosze o kontakt.
    Kontakt:
    Email : marcinop16@wp.pl
    Tel. 889 467 638

  5. witam
    Jestesmy bracmi Krzysztof 26 i Patryk jestesmy pracowitymi chlopakami ,pracujemy co roku przy zbiorze truskawek w polsce,ale postanowilismy wyjechac do Norwegii do tej pracy,posiadamy doze doswiadczenie przy zbiorze owocow miekkich, borowka ,truskawka,malina,sliwa,brzoskwinia grusza, i takrze mamy doswiadczenie na produkcji przy pakowaniu przepakowywaniu,czekamy na odpowiedz dziekujemy

    jeti_89@o2.pl

    690 841 223

  6. robert00 na 28 maja 2015 @ 20:06

    Witam. Zarówno ja, jak i mój przyjaciel jesteśmy zainteresowani ofertą. Jesteśmy osobami zorganizowanymi i dyspozycyjnymi. Znamy język angielski na poziomie komunikatywnym. Posiadamy 9-cio osobowy samochód.

    Proszę o kontakt na maila: robert230672@wp.pl

  7. q1w2e3r4_93 na 31 maja 2015 @ 19:00

    Witam mam na imię Mateusz 22 lata jestem zwarty i gotów do podjęcia się ciężkiej pracy po raz kolejny zagranicą mam doświadczenie przy zbiorach szparagów. Znajomość języków to Angielski B1 oraz Niemiecki B2. Pozdrawiam i do usłyszenia Mateusz 661-854-702