140-145/h brutto NOK

Wulkanizator praca w Norwegii od zaraz w Oslo bez języka norweskiego

  • Miasto: Oslo
  • Kraj: Norwegia
  • Opublikowany: 30 września 2013 02:02

Agencja CBR dla klienta z Oslo poszukuje od zaraz wulkanizatora (mechanik) do sezonowej pracy w Norwegii przy wymianie opon od października bez języka norweskiego. Pracodawca wymaga znajomości języka angielskiego lub norweskiego.

Stanowisko: wulkanizator
Miejsce pracy: Oslo, Norwegia
Zarobki: 140-145 NOK/h brutto
Liczba stanowisk: 30

Zadania:
– praca w serwisach oponiarskich przy sezonowej wymianie opon w samochodach ciężarowych i osobowych
– wszelkie prace związane z montażem ogumienia, wyważaniem kół etc.

Wymagania:
– wykształcenie mechanika samochodowego
– posiadanie doświadczenia na tym stanowisku
– znajomość języka angielskiego i/lub norweskiego w stopniu komunikatywnym
– mile widziane osoby mogące podjąć pracę od zaraz i posiadające własny samochód

Oferujemy:
– atrakcyjną stawkę godzinową
– zagwarantowane zakwaterowanie
– pomoc w przygotowaniu dokumentów i w formalnościach
– opiekę koordynatorów na czas zatrudnienia
– pracę na sezon zimowy ok 3-4 tygodnie z opcją przedłużenia

Osoby zainteresowane prosimy o wysłanie CV z dopiskiem
Wulkanizator – Imię i Nazwisko na adres: biuro@eucbr.pl

CBR – Cross Border Recruitment Sp z o.o.
Bohaterów Getta Warszawskiego 24C/ 202
70-302 Szczecin

+48 784 494 889 (Pon – Pt 8.00 – 16.00)
+48 513 052 392 (Pon-Pt 8.00 – 16.00)
+47 21 37 97 73 (Pon-Pt 8.00 – 16.00)

Źródło: http://praca.inwestycje.pl/index.php?strona=pokaz_oferte&id=96882

ID ogłoszenia: 7985248af2678827

2 komentarze na “Wulkanizator praca w Norwegii od zaraz w Oslo bez języka norweskiego”

  1. Witam.
    Jestem zainteresowany pańską ofertą ,, Pracowałem w wulkanizacji mam prawojazdy kat B..
    wykształcenie ELEKTROMECHANIK kontakt 601 306 411 lub email sebastian8882@vp.pl

  2. Witam, mam na imie Patryk (18 lat).
    Jestem komunikatywny oraz znam Angielski na poziomie komunikatywnym (Wiele razy rozmawialem z obcokrajowcami), dobrze pracuje w grupie, nie mam zadnych uzaleznien, od roku poprawiam swoja sprawnosc fizyczna poprzez silownie oraz inne aktywnosci fizyczne i jestem ogromnie zmotywowany do rozpoczecia pracy w Norwegii oraz zainteresowany do nawiazania dluzszej wspolpracy, gotowy do wyjazdu w kazdej chwili i pracy na zmiany nocne.
    Posiadam rowniez, 2 miesiace praktyk w Hotelu oraz Resteuracjii i doswiadczenie w innych pracach sezonowych.
    W razie rozpatrzenia mojego podania prosze o kontakt na email: sindox1409@wp.pl