156,80 NOK/h NOK

Norwegia praca bez znajomości języka od zaraz Fredrikstad na magazynie pakowanie odzieży

  • Miasto: Fredrikstad
  • Kraj: Norwegia
  • Opublikowany: 28 maja 2016 14:15

Magazyn odzieżowy z siedzibą we Fredrikstad posiada wolne wakaty na stanowisko pakowacza ubrań. Ogłoszenie pracy w Norwegii dla osób bez znajomości języka norweskiego do podjęcia od lipca 2016.

Stanowisko: Pakowacz odzieży na magazynie

Miejsce zatrudnienia: Fredrikstad, Norwegia

Start: od lipca 2016

Stawka godzinowa: 156,80 NOK brutto

Zakres obowiązków:

  • zbieranie produktów na podstawie zamówienia złożonego przez klienta elektronicznie
  • obsługa zamówień hurtowych oraz indywidualnych
  • przygotowywanie towarów do wysyłki poprzez zapakowanie i zaadresowanie paczek

Oczekiwania:

  • dobra znajomość języka angielskiego
  • gotowość do podjęcia pracy w Norwegii od lipca 2016
  • zdolność obsługi komputera
  • wysoka odpowiedzialność
  • dobra organizacja czasu pracy
  • samodzielność
  • mile widziane osoby z własnym autem
  • możliwość pracy na zmianie nocnej

Zapewniamy:

  • pomoc w dopełnianiu spraw urzędowych
  • opieka polskiego rezydenta na czas trwania umowy
  • praca od lipca do września włącznie
  • praca na pełny etat, istnieje możliwość wypracowywania nadgodzin oraz pracy w weekendy
  • zakwaterowanie płatne

Aplikacja:
Osoby spełniające podane wymagania, i akceptujące warunki zatrudnienia na stronie:

Proszę dokładnie wypełnić formularz z zaznaczeniem opcji „Pakowanie zamówień Fredrikstad”.

Rask Endring AS – profesjonell vikarbyrå,
Storgata 39 0182 Oslo, Norge

ID ogłoszenia: 16157497cef69499