130 brutto + zakwaterowanie NOK

Norwegia praca dla kobiet przy sprzątaniu domów bez języka w Stavanger od zaraz

  • Miasto: Stavanger
  • Kraj: Norwegia
  • Opublikowany: 16 kwietnia 2015 23:28

Pilnie poszukuję pań chętnych do pracy w Norwegii przy sprzątaniu domków i mieszkań w Stavanger. Oferta bez języka z zakwaterowaniem na miejscu. Konieczne prawo jazdy kat. B oraz język angielski.

Stanowisko: sprzątaczka
Miejsce pracy: Stavanger
Zarobki: 130 NOK brutto /godz (+ zakwaterowanie)
Liczba miejsc: 2
Start: od zaraz

Zadania:
Kompleksowe sprzątanie mieszkań oraz domków prywatnych klientów w Stavanger oraz najbliższych okolicach. Dojazd do klienta samochodowem, dlatego konieczne jest prawo jazdy a najlepiej własne auto.

Wymagania:
– język angielski pozwalający na prostą komunikację z klientami
– doświadczenie w sprzątaniu (referencje oczekiwane)
– gotowość do szybkiego wyjazdu
– preferowane panie dysponujące własnym autem (koszty eksploatacyjne będą zwracane)
– zaświadczenie o niekaralności jest konieczne (nie musi być tłumaczone)
– tylko osoby bez nałogu tytoniowego

Oferuję:
– stawka 130 NOK brutto za godzinę
– umowa na czas określony z norweską firmą
– bezpłatne zakwaterowanie na terenie Stavanger
– samochód służbowy lub zwrot kosztów eksploatacyjnych za własne auto
– dla najlepszych sprzątaczek możliwe długoterminowe kontrakty

Panie zainteresowane moją ofertą i spełniające podane wymaganie proszę o przesłanie swojego CV na poniższy adres. Proszę koniecznie podać informacje odnośnie doświadczenia oraz znajomości języka (będzie weryfikacja telefoniczna).

martajastrzebska@opoczta.pl

Pozdrawiam

Marta Jastrzębska

ID ogłoszenia: 67955300fa73b614