do uzgodnienia NOK

Sprzątanie dam pracę w Norwegii od zaraz z językiem angielskim w Bergen

  • Miasto: Bergen
  • Kraj: Norwegia
  • Opublikowany: 22 września 2015 23:28

Firma świadcząca usługi sprzątania w mieście Bergen zatrudni od zaraz pracowników ze znajomością języka angielskiego. Norwegia praca przy sprzątaniu domów i mieszkań prywatnych.

Stanowisko: Sprzątaczka – Sprzątacz

Miejsce zatrudnienia: Bergen, Norwegia

Zarobki: do uzgodnienia

Termin: od zaraz

Opis stanowiska pracy:

  • Osoba zatrudniona będzie samodzielnie docierała na miejsce pracy oraz wykonywała zadania zgodnie ze zleceniem klienta.
  • Prace polegają na sprzątaniu domów i mieszkań a w szczególności wycieraniu kurzy, zmienianiu pościeli, praniu, myciu łazienek, opróżnianiu koszy, myciu luster, porządkowania kuchni, myciu podłóg, itp.

Wymagania:

  • dynamiczne tempo pracy
  • odpowiedzialność, solidność
  • prawo jazdy kat.B
  • mile widziane osoby z własnym samochodem
  • konieczne jest posiadanie zaświadczenia o niekaralności
  • umiejętność sprawnego zorganizowania czasu pracy
  • dobra znajomość języka angielskiego

Oferujemy:

  • zatrudnienie od zaraz w firmie polskiej działającej aktywnie na rynku Norweskim
  • terminowe wypłacanie pensji
  • bardzo dobre warunki zatrudnienia
  • wsparcie w zorganizowaniu lokum
  • szkolenie wprowadzające

Aplikacja:

Panie zainteresowane moją ofertą i spełniające podane wymaganie proszę o przesłanie swojego CV na poniższy adres. Proszę koniecznie podać informacje odnośnie doświadczenia oraz znajomości języka (będzie weryfikacja telefoniczna).

martajastrzebska@opoczta.pl

Pozdrawiam

Marta Jastrzębska

ID ogłoszenia: 716560095f395609