do ustalenia NOK

Oferta pracy w Norwegii sprzątanie mieszkań i domów Bergen bez języka

  • Miasto: Bergen
  • Kraj: Norwegia
  • Opublikowany: 28 czerwca 2015 11:27

Pilnie poszukujemy sprzątacza – sprzątaczki do porządkowania domów i mieszkań w Bergen. Norwegia praca bez znajomości języka przy sprzątaniu dla Polaków od zaraz. Zapewnione wsparcie przy szukaniu mieszkania.

Stanowisko: Sprzątaczka – sprzątacz

Lokalizacja: Bergen, Norwegia

Wynagrodzenie: do uzgodnienia

Start: pilny!

Obowiązki:

  • Poszukujemy do zespołu osób pracowitych i zorganizowanych. Praca polega na sprzątaniu domów i mieszkań w 2 osobowych zespołach. Pracownicy odpowiedzialni są za porządkowanie wszelkich powierzonych powierzchni od piwnic, poprzez pokoje, łazienki, kuchnie a także prace porządkowe na podwórku.

Oczekiwania:

  • szybkość, zwinność
  • wysoka sprawność fizyczna
  • zdolności manualne
  • zaświadczenie o niekaralności wydane w ciągu ostatnich 30 dni
  • umiejętność współpracowania
  • preferowana znajomość języka angielskiego lub norweskiego
  • atutem będą aplikacje od osób z doświadczeniem
  • zapał i motywacja

Zapewniamy:

  • pracę od zaraz w renomowanej polskiej firmie działającej na rynku norweskim zatrudniających Polaków jak i Norwegów
  • pomoc w przypadku kwestii organizacyjnych związanych z przelotem oraz znalezieniem zamieszkania
  • wsparcie polskojęzycznego koordynatora
  • zatrudnienie w oparciu o norweską umowę o pracę

Aplikacja:
Panie zainteresowane moją ofertą i spełniające podane wymaganie proszę o przesłanie swojego CV na poniższy adres. Proszę koniecznie podać informacje odnośnie doświadczenia oraz znajomości języka (będzie weryfikacja telefoniczna).

martajastrzebska@opoczta.pl

Pozdrawiam

Marta Jastrzębska

ID ogłoszenia: 917558dd4292f418

1 odpowiedź na “Oferta pracy w Norwegii sprzątanie mieszkań i domów Bergen bez języka”

  1. witam jestem zainteresowana ta oferta pracy mieszkam w bergen na laksevag posiadam prawo jazdy kat b i wlasny samochod prosze o kontakt lub nr kontaktowy. mob nr 99857532