178 brutto/h NOK

Norwegia praca fizyczna Horten bez języka na farmie rybnej od zaraz

  • Miasto: Horten
  • Kraj: Norwegia
  • Opublikowany: 31 października 2016 03:23

Ogłoszenie pracy w Norwegii dla pracowników fizycznych na farmie rybnej mieszczącej się w Horten. Zatrudnienie od zaraz dla osób bez znajomości języka norweskiego.

Stanowisko: Pracownik fizyczny na farmie rybnej
Termin: od zaraz
Lokalizacja: Horten, Norwegia
Wynagrodzenie: 178 NOK brutto na godzinę pracy

Opis stanowiska:

  • pracownik odpowiedzialny będzie za pracę fizyczną przy sprzątaniu oraz odmulaniu zbiorników na farmie rybnej
  • inne zadania zlecane na bieżąco, np: karmienie, odławianie, itp.

Oczekiwania:

  • wysoka sprawność fizyczna
  • wytrzymałość
  • siła
  • brak problemów ze zdrowiem
  • znajomość języka angielskiego na poziomie komunikatywnym
  • atutem będzie doświadczenie zdobyte w podobnej pracy
  • świetna organizacja czasu pracy
  • dyspozycyjność od zaraz

Zapewniamy:

  • wprowadzenie w obowiązki
  • odzież roboczą
  • zatrudnienie od zaraz na norweskiej umowie
  • stabilne warunki zatrudnienia i przyjazny zespół
  • zakwaterowanie zapewnione w dobrych warunkach za 4000 NOK miesięcznie

Drodzy kandydaci,

Jeśli zainteresowała Was przedstawiona i spełniacie większość podanych kryteriów prosimy o niezwłoczne przesłanie aplikacji drogą elektroniczną na poniższy adres z podaniem numeru referencyjnego 0010/011/16. W wiadomość oraz w samym CV proszę wyraźnie zaznaczyć, iż wyrażają Państwo zgodę na przetwarzanie ich danych osobowych na potrzeby prowadzonej rekrutacji.

Norway Workers A.S
Schweigaards gate 16
0191 Oslo
mail: norwayworker@europe.com

ID ogłoszenia: 669580ea9817ba26

2 komentarze na “Norwegia praca fizyczna Horten bez języka na farmie rybnej od zaraz”

  1. szymek1976 na 1 listopada 2016 @ 20:54

    witam jestem zainteresowany oferta pracy,jezeli jest nadal aktualn .Nie znam jezyka moj numer tel 506091534

  2. Tomek198874 na 8 listopada 2016 @ 00:46

    Jestem zainteresowany ofertą pracy