168,20/h NOK

Bez języka oferta pracy w Norwegii od zaraz na magazynie sprzętu IT Drammen 2019

  • Miasto: Drammen
  • Kraj: Norwegia
  • Opublikowany: 3 listopada 2019 01:00

Hurtownia ze sprzętem IT z Drammen zatrudni osobę bez znajomości języka na stanowisko magazyniera. Oferta pracy w Norwegii aktualna od zaraz dla Polaków przy zbieraniu zamówień.

Stanowisko: Pracownik magazynu ze sprzętem IT

Lokalizacja: Drammen, Norwegia

Termin: od zaraz

Wynagrodzenie: 168,20 NOK na godzinę pracy

Wakaty: 6

Obowiązki:

  • zatrudnienie na magazynie hurtowni ze sprzętem IT przy codziennych obowiązkach jako magazynier-komisjoner
  • do zadań należy kontrola stanu towarów, dbanie o porządek na regałach, kompletowanie zamówień, rozładunek oraz rozkładanie towarów na półki, wprowadzanie danych do systemu itp.
  • inne zadania zgodnie z aktualnym zapotrzebowaniem

Wymagania:

  • dostępność od zaraz
  • pełna elastyczność, punktualność, zaangażowanie
  • możliwość podjęcia pracy zmianowej
  • komunikatywna znajomość języka angielskiego
  • świetne zorganizowanie
  • mile widziane doświadczenie w pracy na analogicznym stanowisku
  • zaświadczenie o niekaralności do wglądu

Zapewniamy:

  • zatrudnienie do podjęcia od zaraz
  • norweską umowę o pracę, początkowo na okres próbny z opcją podjęcia stałej pracy w Norwegii
  • ubezpieczenie pracownicze, odprowadzanie składek, płacenie podatku i możliwość korzystania ze świadczeń socjalnych
  • opieka rezydenta polskiego pochodzenia
  • na miejscu pracodawca zapewnia zakwaterowanie w cenie 4500 NOK miesięcznie od osoby
  • wysokie zarobki

Aplikacja:

Drodzy kandydaci,

Jeśli zainteresowała Was przedstawiona i spełniacie większość podanych kryteriów prosimy o niezwłoczne przesłanie aplikacji drogą elektroniczną na poniższy adres z podaniem numeru referencyjnego m/11/19. W wiadomości oraz w samym CV proszę wyraźnie zaznaczyć, iż wyrażają Państwo zgodę na przetwarzanie ich danych osobowych na potrzeby prowadzonej rekrutacji.

Norway Workers A.S
Schweigaards gate 16
0191 Oslo
mail: norwayworker@europe.com

Informujemy, że skontaktujemy się wyłącznie z osobami, które przejdą pierwszy etap rekrutacji.

Zamieszczona ilustracja nie przedstawia stanowiska pracy – jest to jedynie graficzne uzupełnienie oferty.

ID ogłoszenia: 5105dbd6e97e8ba9