173,80 brutto/h NOK

Od zaraz dam pracę w Norwegii na produkcji rybnej bez znajomości języka Bergen 2017

  • Miasto: Bergen
  • Kraj: Norwegia
  • Opublikowany: 24 lutego 2017 04:37

Zakład przetwórstwa rybnego z Bergen poszukuje od zaraz Polaków do pracy w Norwegii na produkcji filetów z łososia. Oferta 2017 bez znajomości języka adresowana do osób z doświadczeniem przy rybach lub w przetwórstwie spożywczym. Zatrudnienie z zakwaterowaniem na miejscu, możliwe wspólne mieszkanie dla par lub grup. Umowa na 4 miesiące bez możliwości przedłużenia.

Stanowisko: pracownik produkcji rybnej
Zarobki: 173,80 NOK brutto za godz.
Liczba stanowisk: 10
Miejsce pracy: Bergen

Zadania:
Różnego rodzaju prace na produkcji rybnej przydzielane elastycznie w zależności od aktualnych potrzeb w tym m.in.;
– obsługa maszyn
– praca z nożem (po przeuczeniu)
– manualne wyciąganie ości z filetów
– zadania związane z sortowaniem i pakowaniem wyrobów

Wymagania:
– gotowość do wyjazdu od marca do końca czerwca 2017
– zręczność, dokładność, szybkość
– dobry stan zdrowia, wytrzymałość na niską temperaturę otocznia
– zaświadczenie o niekaralności, brak nałogów
– mile widziane osoby dysponujące samochodem

Oferujemy:
– zakwaterowanie na miejscu (opłata miesięczna 2400 NOK od osoby potrącana z wypłaty)
– pracodawca zapewnia niezbędne szkolenia
– nie wymagany język norweski (na miejscu pracuje Polski pracownik pełniący funkcję tłumacza)
– zapewniona odzież robocza/ochronna
– atrakcyjne warunki finansowe oraz premie motywacyjne

Nr. ref.: pr/013/2017

Każda osoba podejmująca zatrudnienie w naszej agencji będzie zobowiązana do osobistego podpisania umowy w Gdańsku z naszym przedstawicielem w dniach 1,2 lub 3 marca. Zatrudnienie w pierwszej połowie marca – prosimy nie wysyłać zgłoszeń po tym terminie.

Osoby zainteresowane ogłoszeniem i spełniające podane wymagania prosimy o przesłanie CV w języku angielskim na adres:

palitelig.rekruttering@contractor.net z dopiskiem w tytule pr/013/2017

Prosimy również o zamieszczenie klauzuli dotyczącej przetwarzania danych na potrzeby rekrutacji.

ID ogłoszenia: 68258af913309c89

4 komentarze na “Od zaraz dam pracę w Norwegii na produkcji rybnej bez znajomości języka Bergen 2017”

  1. Witam, wraz z przyjacielem, poszukujemy pracy za granicą. Jesteśmy młodzi, ambitni i świetnie zorganizowani. Nie boimy się żadnej pracy fizycznej oraz jesteśmy gotowi podjąć wyjazd w bardzo szybkim tempie. Oboje operujemy b.dobrą znajomością języka angielskiego, oraz komunikatywnym niemieckim.

    Jeżeli oferta pracy jest nadal aktualna, to proszę o pozytywne rozpatrzenie naszej kandydatury, gdyż uważam, że nie zawiedziemy Państwa oczekiwań rekrutacyjnych.

    Pozdrawiam, Michał Machnicki

    KONTAKT:
    michal.machnicki91@gmail.com
    +48 506 598 848

  2. piotrtalik na 28 lutego 2017 @ 14:44

    Witam
    Chce pilnie zlozyc swoja kandydature na to stanowisko jak i rowiez wyslalem cv w j angielskiem na podany adres e mail z tym ze nie dochodzi do nadawcy takze prosze o kontakt +48 509 796 68.
    Jestem gotow do podpisania umowy i natychmiasoweg podjecia pracy.

    Piotr

  3. dawidolszewski na 1 marca 2017 @ 09:48

    Witam, w raz z kolegą jesteśmy zainteresowani państwa ofertą pracy. Lecz wystąpił problem w wysłaniu do państwa e-maila, “Uwaga!
    Jeden z Twoich listów nie dotarł do adresata.
    Wiadomość nie została dostarczona z powodu nieznanego błędu po stronie serwera odbiorcy.”
    Czy istnieje inna możliwość kontaktu?
    Pozostawiam swój e-mail: oles1997@wp.pl

    Pozdrawiam 🙂

  4. Witam jestem zainteresowany tą ofertą pracy. Proszę o kontakt na e-mail adamtkaczyk19@wp.pl