164/h NOK

Od zaraz dam pracę w Norwegii przy sprzątaniu dla pokojówki bez języka Fredrikstad

  • Miasto: Fredrikstad
  • Kraj: Norwegia
  • Opublikowany: 17 czerwca 2018 02:48

Aktualne ogłoszenie pracy w Norwegii do podjęcia od zaraz przy sprzątaniu hotelu na stanowisku pokojówki. Zatrudnienie we Fredrikstad dla Polaków bez znajomości języka norweskiego.

Stanowisko: Pokojówka

Lokalizacja: Fredrikstad, Norwegia

Wynagrodzenie: 164 NOK na godzinę pracy

Rozpoczęcie zatrudnienia: od zaraz

Opis stanowiska pracy:

  • obowiązkiem osoby zatrudnionej będzie sprzątanie pokoi oraz apartamentów w trakcie pobytu gości oraz po opuszczeniu hotelu
  • do zadań należy kompleksowe sprzątanie – opróżnianie koszy, wymiana pościeli, ręczników, wycieranie kurzy, mycie łazienki itp.

Oczekiwania:

  • wysoka sprawność fizyczna
  • świetna organizacja czasu pracy
  • komunikatywna znajomość języka angielskiego
  • zaangażowanie, odpowiedzialność, sumienność
  • dostępność do podjęcia pracy w Norwegii od zaraz
  • umiejętność pracy pod presją czasu

Oferujemy:

  • pracę w oparciu o norweską umowę
  • możliwość podjęcia długotrwałego zatrudnienia dla najlepszych
  • bezpłatny dostęp do internetu hotelowego po wifi
  • darmowe zamieszkanie w jednoosobowym, samodzielnym pokoju
  • atrakcyjne rabaty do jedzenia w części restauracyjnej

Aplikacja:
Drodzy zainteresowani, prosimy o przesyłanie zgłoszeń poprzez formularz aplikacyjny, dostępny pod adresem:

www.cognitoforms.com/OSKAS1/RekrutacjaNorwegiaPraca2018

Prosimy o oznaczenie odpowiedniej nazwy stanowiska: „Sprzątaczka / Pokojówka Fredrikstad”

ID ogłoszenia: 275b259109f1de8

1 odpowiedź na “Od zaraz dam pracę w Norwegii przy sprzątaniu dla pokojówki bez języka Fredrikstad”

  1. Posiadam 3 letnie doświadczenie w gastronomii przy transporcie żywności z pracach porządkowych i obsługi ludzi. Posiadam referencje. Chętnie podejmę pracę wraz z trzema kumplami na okres wakacji. Proszę o kontakt, czy oferta jest aktualna: bari1005.99@gmail.com