Do uzg. NOK

Od zaraz oferta fizycznej pracy w Norwegii bez języka przy odśnieżaniu 2022-2023 Drammen

  • Miasto: Drammen
  • Kraj: Norwegia
  • Opublikowany: 19 listopada 2022 01:36

Oferujemy fizyczną pracę w Norwegii przy odśnieżaniu na sezon 2022-2023. Ogłoszenie z Drammen dla pracowników bez znajomości języka. Bezpłatne zakwaterowanie zapewnione będzie na miejscu na cały okres trwania umowy.

Stanowisko: Pracownik fizyczny – przy odśnieżaniu

Liczba miejsc do obsadzenia: 10

Lokalizacja: Drammen, Norwegia

Pensja: do ustalenia

Rozpoczęcie zatrudnienia: od zaraz

Opis stanowiska pracy:

  • praca fizyczna przy odśnieżaniu dróg, chodników, parków, posesji prywatnych, firm – w zależności od zlecenia
  • do zadań należeć będzie odśnieżanie mechaniczne lub z użyciem łopat, odśnieżarek, zgarniaczy itp.

Wymagania:

  • aktualne zaświadczenie o niekaralności
  • brak problemów ze zdrowiem
  • możliwość pracy na zewnątrz
  • wysoka sprawność fizyczna
  • mile widziane doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku
  • posiadanie własnej, ciepłej odzieży do pracy

Zapewniamy:

  • zatrudnienie na podstawie umowy tymczasowej do końca marca 2023
  • norweską umowę o pracę na czas określony
  • bezpłatne zakwaterowanie zapewnione na miejscu
  • pomoc koordynatora polskiego pochodzenia
  • narzędzia do pracy
  • w przypadku braku opadów, możliwe zlecenia odnośnie innych prac lub wypłacanie przestojowego

Aplikacja:

Kontrakt z mojej strony był realizowany w latach 2013 – 2022, wszyscy pracownicy byli zadowoleni z warunków i wysokości zarobków.

Część osób już pracowała wcześniej obecnie poszukuję dodatkowych, nowych pracowników ponieważ moja firma zdobyła nowe zlecenia na sezon zimowy 2022/2023.

Osoby zainteresowane proszę wysyłać zgłoszenia na poniższy adres.

marek.piasecki78@gmail.com z dopiskiem „Odśnieżanie w Drammen 22/23″

ID ogłoszenia: 2716377786166e27