164/h NOK

Od zaraz oferta pracy w Norwegii dla pokojówki z j. angielskim sprzątanie hotelu Fredrikstad

  • Miasto: Fredrikstad
  • Kraj: Norwegia
  • Opublikowany: 4 listopada 2018 01:34

Zatrudnienie w hotelu z Fredrikstad na stanowisku pokojówki. Ogłoszenie aktualnej pracy w Norwegii od zaraz z językiem angielskim przy sprzątaniu pokoi gościnnych.

Stanowisko: Pokojówka

Miejsce zatrudnienia: Fredrikstad, Norwegia

Zarobki: 164 NOK na godzinę pracy brutto

Rozpoczęcie zatrudnienia: od zaraz

Opis stanowiska pracy:

  • pracownik będzie zajmował się kompleksowym sprzątaniem pokoi hotelowych – określona liczba w określonym czasie
  • zadania polegają na zamianie pościeli, wymianie ręczników, myciu podłóg, wymianie środków higienicznych itp.

Oczekiwania:

  • wysoka sprawność fizyczna
  • przykładanie się do powierzonych zadań
  • świetna organizacja czasu pracy
  • dyspozycyjność od zaraz
  • komunikatywna znajomość języka angielskiego
  • umiejętność pracy pod presją czasu

Zapewniamy:

  • wsparcie polskojęzycznego rezydenta
  • atrakcyjne dodatki do wynagrodzenia podstawowego, np, bonus na tanie obiady w kantynie
  • darmowe zakwaterowanie zorganizowane na miejscu – pracownik ma do dyspozycji komfortowy pokój jednoosobowy z łazienką
  • bezpłatny dostęp do hotelowego wifi
  • możliwość podjęcia stałej pracy w Norwegii

Aplikacja:
Drodzy zainteresowani, prosimy o przesyłanie zgłoszeń poprzez formularz aplikacyjny, dostępny pod adresem:

www.cognitoforms.com/OSKAS1/RekrutacjaNorwegiaPraca2019

Prosimy o oznaczenie odpowiedniej nazwy stanowiska: „Sprzątaczka / Pokojówka Fredrikstad”

ID ogłoszenia: 1035bdd713ab509b

1 odpowiedź na “Od zaraz oferta pracy w Norwegii dla pokojówki z j. angielskim sprzątanie hotelu Fredrikstad”

  1. Dzień dobry,
    kontaktuję się z Państwem w sprawie powyższego ogłoszenia. Wypełniłam formularz podany w ogłoszeniu, natomiast nie dostałam żadnego potwierdzenia wysłania. Jestem zainteresowana ogłoszeniem i bardzo proszę o jakiś kontakt.
    Z góry dziękuję