165/h brutto NOK

Od zaraz praca Norwegia bez znajomości języka na magazynie obuwia Stavanger

  • Miasto: Stavanger
  • Kraj: Norwegia
  • Opublikowany: 17 listopada 2019 03:28

Aktualna propozycja zatrudnienia od zaraz na magazynie obuwniczym w Stavanger. Norwegia praca dla Polaków bez znajomości języka przy zbieraniu zamówień i pakowaniu.

Stanowisko: Pracownik magazynu obuwniczego

Miejsce zatrudnienia: Stavanger, Norwegia

Wynagrodzenie: 165 NOK na godzinę pracy

Rozpoczęcie zatrudnienia: od zaraz

Obowiązki:

  • oferta dotyczy zatrudnienia na magazynie obuwniczej w hurtowni ze Stavanger
  • osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za wykonywanie codziennych prac magazynowych, np: rozładunek dostaw, rozkładanie towaru, wprowadzanie danych do systemu, zbieranie zamówień, pakowanie, wysyłka towaru, współpraca z innymi działami, obsługa komputera, skanera itp.

Wymagania:

  • bardzo dobra organizacja czasu pracy
  • brak uzależnień
  • umiejętność pracy pod presją czasu
  • zaangażowanie, energiczność, pracowitość, odpowiedzialność
  • aktualne zaświadczenie o niekaralności
  • samodzielność
  • mile widziane doświadczenie w pracy na analogicznym stanowisku

Zapewniamy:

  • wdrożenie w obowiązki
  • pracę w stałych godzinach, na jednej zmianie
  • pomoc koordynatora Polaka
  • opcja podjęcia pracy na dłużej
  • odpłatne zakwaterowanie zapewnione w pokojach 2 osobowych z dostępem do wspólnej łazienki oraz kuchni
  • zatrudnienie na podstawie norweskiej umowy o pracę z ubezpieczeniem oraz odprowadzanie składek
  • dostęp do świadczeń socjalnych

Aplikacja:

Zgłoszenia w formie CV w języku angielskim lub norweskim prosimy przesyłać na podany poniżej e-mail z podaniem numeru referencyjnego:

Lagermedarbeider 11/19

Arbeid Nyheter Bemanning AS
Kanalveien 37
5068 Bergen
e-mail: Arbeid-Nyheter@consultant.com

ID ogłoszenia: 9855dcfd042ce1ad