169/h brutto NOK

Od zaraz praca Norwegia bez znajomości języka przy pakowaniu art. AGD Bergen

  • Miasto: Bergen
  • Kraj: Norwegia
  • Opublikowany: 15 lipca 2018 01:13

Aktualne ogłoszenie pracy w Norwegii do podjęcia od zaraz przy pakowaniu sprzętów AGD na magazynie w Bergen. Oferta dla osób bez znajomości języka na stanowisku pakowacza.

Stanowisko: Pakowacz sprzętu AGD

Miasto: Bergen, Norwegia

Stawka godzinowa: 169 NOK na godzinę pracy brutto

Rozpoczęcie zatrudnienia: od zaraz

Liczba miejsc do obsadzenia: 3

Zakres zadań:

  • zatrudnienie na magazynie hurtowni sprzętu AGD w roli pakowacza towarów
  • obowiązkiem osoby zatrudnionej będzie zbieranie zamówień i przygotowywanie ich do wysyłki

Oczekiwania:

  • wysoka motywacja
  • umiejętność pracy pod presją czasu
  • atutem będzie posiadanie doświadczenia
  • znajomość języka norweskiego będzie dodatkowym atutem
  • obowiązkiem warunkiem jest komunikatywna znajomość języka angielskiego
  •  dostępność od zaraz

Zapewniamy:

  • zatrudnienie do podjęcia od zaraz
  • pracę na podstawie norweskiej umowy o pracę na 3 miesiące
  • wsparcie telefoniczne pracownika
  • odpłatne zamieszkanie zorganizowane na miejscu
  • dla pracowników najlepszych możliwość podjęcia długotrwałego zatrudmienia
  • przyjazny zespół

Aplikacja:

Osoby zainteresowane powyższą ofertą i spełniające podane wymogi prosimy o aplikowanie za pośrednictwem podanego poniżej formularza kontaktowego z zaznaczeniem opcji:

„Pakowacz art. gospodarczych Bergen”

www.cognitoforms.com/OSKAS1/RekrutacjaNorwegiaPraca2018

OSK Vikarbyrå AS
Hamborggata 21
3018 Drammen

ID ogłoszenia: 8985b4a24fbda027