196,40/h brutto NOK

Oferta pracy w Norwegii od zaraz produkcja kremu czekoladowego bez języka Oslo

  • Miasto: Oslo
  • Kraj: Norwegia
  • Opublikowany: 13 listopada 2022 01:01

Ogłoszenie aktualnej od zaraz pracy w Norwegii z bezpłatnym zakwaterowaniem. Zatrudnienie w fabryce z Oslo bez znajomości języka na produkcji kremu czekoladowo-nugatowego.

Stanowisko: Pracownik produkcji spożywczej

Pensja: 196,40 NOK na godzinę pracy

Rozpoczęcie zatrudnienia: od zaraz

Lokalizacja: Oslo, Norwegia

Obowiązki:

  • nieskomplikowana praca produkcyjna w fabryce spożywczej z Oslo
  • do zadań osoby zatrudnionej należy wykonywanie zadań przy taśmociągu w stałym tempie
  • prace to między innymi: kontrola jakości, pakowanie, odmierzanie i dodawanie składników, obsługiwanie urządzeń, dbanie o ciągłość itp.

Wymagania:

  • zaangażowanie, sumienność
  • dyspozycyjność od zaraz
  • wysoka sprawność, zwinność
  • wysoka motywacja
  • przestrzeganie zasad BHP
  • umiejętność utrzymywania porządku na stanowisku pracy
  • mile widziane doświadczenie w pracy na produkcji spożywczej
  • możliwość podjęcia pracy w systemie zmianowym

Zapewniamy:

  • opieka polskojęzycznego koordynatora
  • pracę w systemie 3 zmianowym
  • komplet odzieży pracowniczej
  • rzetelne szkolenie pracownicze w języku polskim
  • norweską umowę o pracę
  • pracę na pełny etat
  • możliwość pracy w godzinach nadliczbowych
  • za darmo zorganizowane zakwaterowanie w pensjonacie pracowniczym niedaleko fabryki

Aplikacja:

Zainteresowanych powyższą ofertą, prosimy o zgłoszenia poprzez formularz:

www.bit.ly/norwegia-rekrutacja

Prosimy o odpowiednie oznaczenie posady: „Praca na produkcji kremu czekoladowego Oslo 2022″.

ID ogłoszenia: 214636fb53757bf9