do ustalenia NOK

Dam pracę w Norwegii na produkcji kremu czekoladowego bez języka Oslo 2016

  • Miasto: Oslo
  • Kraj: Norwegia
  • Opublikowany: 16 listopada 2015 23:04

Fabryka kremu czekoladowo-orzechowego z Oslo poszukuje pracowników produkcji do pracy w Norwegii od stycznia 2016. Oferta bez znajomości języka norweskiego, wymagany jest jednak komunikatywny język angielski.

Stanowisko: pracownik produkcji
Miejsce pracy: Oslo
Zarobki: do ustalenia
Liczba miejsc: 4

Start: styczeń 2016

Zadania:
– fizyczna praca na linii produkcyjnej w procesie wytwarzania kremu czekoladowo-nugatowego (różne obowiązki przydzielone po przejściu szkolenia)
– zadania będą przydzielone według predyspozycji pracownika
– do obowiązków może zaliczać się dostarczenie półproduktów, obsługa maszyn produkcyjnych, pakujących, kontrola jakości oraz proste prace magazynowe

Wymagania:
– znajomość języka angielskiego w stopniu pozwalającym na komunikację (norweski nie jest konieczny)
– mile widziane osoby z doświadczenie w produkcji spożywczej
– dyspozycyjność na okres ok 4 miesięcy
– zdolność do szybkiego przyswajania nowych informacji
– dokładność, rzetelność, umiejętność pracy w szybkim tempie
– umiejętność pracy zespołowej – bezkonfliktowość

Oferujemy:
– atrakcyjne, legalne zatrudnienie na okres 4 miesięcy w Norwegii
– bezpłatne zakwaterowanie w komfortowych mieszkaniach
– umowa podpisywana bezpośrednio z Norweską firmą bez pośredników
– brak opłat i prowizji po stronie pracownika
– pomoc polskiego koordynatora na miejscu

Aplikacja:

Proszę wypełnić dokładnie poniższy formularz zgłoszeniowy z zaznaczeniem posady “Praca na produkcji kremu czekoladowego Oslo”.

Link do formularza: http://bit.do/rekrutacja-norwegia-2015

Rask Endring AS – profesjonell vikarbyrå, Storgata 39 0182 Oslo, Norge

ID ogłoszenia: 295564a458808a2a

14 komentarzy na “Dam pracę w Norwegii na produkcji kremu czekoladowego bez języka Oslo 2016”

  1. Witam. Wraz z partnerem jesteśmy zainteresowani ta oferta pracy. Mamy doswiadczenie na produkcij. Jestesmy zreczni i sumienni. Prosimy o kontakt 791627634

  2. Tomasz Filipczak na 19 listopada 2015 @ 18:04

    Witam, jestem zainteresowany aplikacją na to ogłoszenie, poproszę o kontakt gdyż link podany w ogłoszeniu nie działa. Mój numer telefonu: 721661301, email: filipczak.tom@gmail.com

  3. misiek12584 na 20 listopada 2015 @ 07:59

    jestem zainteresowany kontakt 692143658

  4. Witam, razem ze znajomym jestesmy zainteresowani oferta.
    Prosimy o kontakt : 530 193 313 / walkerrr3@hotmail.com

  5. Zainteresowany, doświadczenie “na produkcji”, proszę o kontakt 663-658-071

  6. Witam jestem zainteresowany prosze o kontakt nr 517283440

  7. adizg1985 na 1 grudnia 2015 @ 15:13

    jestem zainteresowany ofertą, mam doścwiadczenie w pracy na produkcji, jestem zreczny, szybki i summieny, niekaralny i nie palący proszę o kontakt 605674522, email: adizg@o2.pl

  8. Witam,jestem zainteresowany aplikacją na to ogłoszenie o pracę,mam doświadczenie w pracy za granicą.Mówię po angielsku.Proszę o kontakt 508-215-997

  9. aneczek102 na 4 grudnia 2015 @ 22:46

    Jestem zainteresowana ta oferta pracy. Jestem odpowiedzialna i sumienna, swoje obowiazki wykonuje z dużą dokładnością i precyzją. Proszę o kontakt pod nr tel. 510 194 930

  10. Witam mam na imię Radek, 22 lat, aktualnie mieszkam w okolicy Oslo. Dwa lata pracowałem na produkcji i pakowaniu. Mówię po angielsku. Poproszę o kontakt na numer +4796818637
    email: walet1992@o2.pl

  11. Svitlana Krugliak na 7 grudnia 2015 @ 18:03

    Witam.Wraz z partnerem jestem zainteresowana prosze o kontakt e-mail kru.sms@gmail.com

  12. Witam! jesteśmy młodą para w wieku 26 /34lata jesteśmy zainteresowani waszą oferta pracy w Norwegi .Mamy doświadczenie na stanowisku pracownik produkcji ponieważ pracowaliśmy w Holandi ok3 lat nasz język jest w stopniu komunikatywnym ,jeżeli szukaja państwo osób chętnych i zmotywowanych bez nałogów do pracy jesteśmy dyspozycyjni od stycznia oto nasz nr kont.531131125 badż droga email: stefaniak.agata@wp.pl z góry dziękujemy! i do usłyszenia

  13. patryknapa na 17 grudnia 2015 @ 00:19

    Witam,

    Wraz z moją kobietą jesteśmy zainteresowani ofertą, proszę o kontakt pvtryknvpv@icloud.com

    Pozdrawiam

  14. zawadzkikonrad na 1 stycznia 2016 @ 16:05

    Witam, jestem zainteresowany, mam doświadczenie w pracy na produkcji bardzo proszę o kontakt tel. 512371756 lub e-mail : zawadzkikonrad1@o2.pl