166 brutto NOK

Pakowacz praca w Norwegii na produkcji spoż. bez znajomości jezyka Stavanger od zaraz

  • Miasto: Stavanger
  • Kraj: Norwegia
  • Opublikowany: 18 listopada 2014 03:47

Od zaraz atrakcyjna oferta sezonowej pracy w Norwegii przy pakowaniu na produkcji spożywczej – bez znajomości języka norweskiego! Zatrudnienie tymczasowe na okres 6-8 tygodni.

Stanowisko: pakowacz – pracownik produkcji
Miejsce pracy: Stavanger
Zarobki: 166 NOK brutto
Liczba miejsc: 2

Zadania:
– proste prace fizyczne na produkcji związane z sortowaniem artykułów, kontrolą jakości oraz pakowaniem
– obsługa maszyn w podstawowym zakresie
– obowiązki związane z wewnętrznym transportem palet

Wymagania:
– dobra znajomość języka angielskiego
– dyspozycyjność co najmniej do końca roku 2014
– sprawność fizyczna, uczciwość, dokładność
– mile widziane doświadczenie produkcyjne oraz uprawnienia na wózki widłowe
– oferta tylko dla osób z zaświadczeniem o niekaralności

Oferujemy:
– ciekawą pracę sezonową do końca roku 2014 i możliwe przedłużenie na 2 tygodnie stycznia
– wypłaty zarobków w systemie tygodniowym
– premie za nadgodziny oraz zmiany nocne
– zorganizowane płatne zakwaterowanie na miejscu
– umowa za pośrednictwem agencji

Aplikacja:

Formularz rekrutacyjny:

[hidepost=0] http://goo.gl/ItGQyG [/hidepost]

(proszę wybrać stanowisko “pakowacz na produkcji”)

Rask Endring AS – profesjonell vikarbyrå, Storgata 39 0182 Oslo, Norge

ID ogłoszenia: 833546aa9fa3e677

6 komentarzy na “Pakowacz praca w Norwegii na produkcji spoż. bez znajomości jezyka Stavanger od zaraz”

  1. Rafal1986PL na 18 listopada 2014 @ 17:39

    Jestem zainteresowany tą ofertą. Mieszkam w Sandnes. email Rafal1986PL@o2.pl

  2. Witam, wraz z koleżanką jesteśmy bardzo zainteresowane powyższą ofertą pracy. Wcześniej wypełniłyśmy formularz na podanej stronie ale na inną ofertę od Państwa (produkcja zabawek Oslo 2014/2015). Jesteśmy gotowe do wyjazdu do końca roku lub nawet dłużej. Proszę o kontakt pod numerem: 517-423-353 lub mail: dorota_pucek@op.pl

  3. Witam

    Jestem zainteresowany ofertą pracy. Proszę o kontakt w celu poznania szczegółowo mojej kandydatury. E-mail: staszek_sb@interia.pl
    Pozdrawiam

  4. Witam panstwa jestem zainteresowany tą ofertą pracy i gotowy podjąc pracę od zaraz to mój tel;+48 607 150912 dziekujw i pozdrawiam

  5. jestem zaintersowany tą ofertą mieszkam w Stavanger mój nr tel 47 912 94 884 email-hose69@wp.pl.

  6. Witam, jestem zaiteresowana tą oferta pracy, mieszkam w Sandnes, więc niedaleko Stavanger, dlatego nie będzie problemu z zakwaterowaniem. +4748633082