170.00 NOK

Oferty pracy w Norwegii dla Dekarza w Bergen od zaraz (budownictwo)

  • Miasto: Bergen
  • Kraj: Norwegia
  • Opublikowany: 10 października 2013 01:59

Agencja pośrednictwa pracy za granicą poszukuje dla klienta z Bergen – Dekarza chętnego od zaraz do pracy w Norwegii w budownictwie. Znajomość języka angielskiego wymagana w stopniu dobrym.

Dla Norweskiego pracodawcy poszukujemy kandydatów na stanowisko:

BLACHARZ / DEKARZ z doświadczeniem w pokryciu dachu metodą na felc / rąbek stojący (standing seam)

Miejsce pracy: Norwegia, Bergen.
Rozpoczęcie pracy: od zaraz

Obowiązki:
Krycie dachów / fasad / elewacji blachą metodą na rąbek stojący: eng. Standing seam. Panele dachowe na rąbek stojący, to powrót do tradycji wykonywania pokryć dachowych metodą na felc

Wymagania:

  • DOBRA ZNAJOMOŚĆ J. ANGIELSKIEGO
  • Poziom znajomości języka obcego będzie sprawdzany podczas rozmowy telefonicznej
  • Doświadczenie zawodowe w pokryciu dachu blachą na rąbek stojący: WARUNEK KONIECZNY
  • Preferowane wykształcenie kierunkowe w zawodzie blacharz/dekarz

Norweski pracodawca oferuje:

  • Pracę w firmie z ugruntowaną pozycją na rynku
  • Umowę o pracę na czas NIEOKREŚLONY z 2 tyg. okresem próbnym
  • Wynagrodzenie: stawka godzinowa min. 170 koron norweskich brutto za 1h pracy
  • Możliwość pracy w godzinach nadliczbowych
  • Opłacane składki ubezpieczeniowe i emerytalne
  • Dodatek urlopowy
  • Dodatki rodzinne na wychowanie dzieci i na niepracujących członków rodziny
  • Pomoc w znalezieniu zakwaterowania
  • Pomoc w kwestiach związanych ze sprowadzeniem rodziny do Norwegii

Sposób aplikowania: CV w języku angielskim, wraz z klauzulą dotyczącą przetwarzania danych osobowych, kopie dokumentów potwierdzających umiejętności i doświadczenie zawodowe prosimy przesyłać na adres email:

norwegia@koncepcja.eu

koniecznie z adnotacją w temacie maila: ‘BLACHARZ standing seam Norwegia’

Dziękujemy za przesłane dokumenty, po wstępnej selekcji, skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.

Koncepcja jest Agencją Pośrednictwa Pracy w kraju i za granicą. Posiadamy Certyfikat Ministerstwa Gospodarki i Pracy nr 1926. Od ponad 8 lat organizujemy legalne i bezpieczne zatrudnienie.

ID ogłoszenia: 1185255d7255d9c2

1 odpowiedź na “Oferty pracy w Norwegii dla Dekarza w Bergen od zaraz (budownictwo)”

  1. Witam. Nazywam sie piotr. Poszukuje pracy w Norwegii. Posiadam tytuł Technika Budownictwa, kusr na sztaplarki, magazyniera, montera instalacji odnawialnych zródeł energii. Trzyletnie doświadczenie w branży ogólnobudowlanej( dekarz, murarz, pomocni elektryka, ocieplanie budynków, wykończenie wnętrz, malarz) Prosze o kontakt piotrrek@autograf.pl tel 514 498 492 lub tel norweski 939 777 02