do uzgodnienia NOK

Ogłoszenie fizycznej pracy w Norwegii z angielskim od zaraz w pralni Drammen

  • Miasto: Drammen
  • Kraj: Norwegia
  • Opublikowany: 13 sierpnia 2016 03:42

Przedsiębiorstwo z Drammen zatrudni od zaraz 3 osoby do fizycznej pracy w Norwegii. Zatrudnienie w pralni dla Polaków z językiem angielskim przy prasowaniu, składaniu odzieży i obsłudze maszyn.

Stanowisko: Pracownik pralni

Termin: od zaraz

Lokalizacja: okolice Drammen, Norwegia

Stawka godzinowa: Do uzgodnienia

Liczba wakatów: 3

Zakres zadań:

  • osoba którą zatrudnimy będzie zajmowała się praniem, prasowaniem odzieży i tekstyliów
  • do zadań należeć będzie obsługa maszyn i inne zadania zlecone przez przełożonego

Wymagania:

  • znajomość języka angielskiego lub norweskiego w mowie i piśmie
  • doświadczenie w podobnej pracy przy sprzątaniu
  • wysoka precyzja, duża dokładność
  • odpowiedzialność
  • schludność, wysoka kultura osobista, miła aparycja
  • elastyczność
  • kreatywność

Zapewniamy:

  • samodzielne stanowisko pracy
  • zatrudnienie dla 3 osób w Drammen

Aplikacja:
Szanowni kandydaci, prosimy o pilny kontakt. Wiadomość e-mail należy przesłać na adres:

  • cv@cleancarpet.no

Dla zainteresowanych oferujemy również kontakt telefoniczny, dostępny pod numerem: +0047 95 77 11 91

źródło: https://www.facebook.com/VlogOZyciuWNorwegii/posts/1031082200262027

ID ogłoszenia: 36757ae682c705ff