do ustalenia NOK

Praca w Norwegii dla murarza-tynkarza w budownictwie Oslo bez języka

  • Miasto: Oslo
  • Kraj: Norwegia
  • Opublikowany: 10 marca 2015 13:51

Aktualnie poszukujemy pracowników do pracy w Norwegii na budowie osiedli mieszkaniowych na stanowisku murarza – tynkarza. Oferta z Oslo w budownictwie bez języka norweskiego.

Stanowisko: Murarz – Tynkarz

Miejsce zatrudnienia: Oslo

Zarobki: do uzgodnienia

Obowiązki:

  • Praca w charakterze murarza na budowie osiedli mieszkaniowych.
  • Osoba zatrudniona będzie odpowiedzialna za wylewanie posadzek, prace murarskie, tynkarskie oraz układanie płytek.
  • Niezbędnymi umiejętności jest zdolność czytania planów i rysunków.

Oczekiwania:

  • przynajmniej 3 letnie doświadczenie w pracy na stanowisku murarza oraz praktyczna umiejętność kładzenia posadzek
  • możliwość zatrudnienia w Norwegii od zaraz
  • umiejętność pracy w zespole
  • dużym atutem będzie znajomość języka angielskiego lub norweskiego
  • mile widziane osoby z możliwością zabrania swojego auta na czas trwania umowy
  • atutem będzie wykształcenie kierunkowe

Oferujemy:

  • pracę w systemie 6 tygodni pracy i 2 tygodnie wolnego
  • zorganizowane lokum oraz pełny ubiór służbowy
  • wsparcie polskojęzycznego koordynatora
  • stabilne warunki zatrudnienia
  • zarobki zgodne z posiadanymi kwalifikacjami
  • zatrudnienie od zaraz

Aplikacja:
Zgłoszenie prosimy przesłać z załączeniem CV na adres: joanna@polvik.com

źródło: http://www.poloniusz.pl/o1-235en1/

ID ogłoszenia: 10154fe05c1db84c

2 komentarze na “Praca w Norwegii dla murarza-tynkarza w budownictwie Oslo bez języka”

  1. Witam
    Jestem osobą rzetelną,sumienną,pracowitą,odpowiedzialną,szybko nawiązuje kontakty w grupie,mam doświadczenie pracy przy tynkach z certyfikatem pracy .Mam 36 lat.Bardzo proszę o kontakt tel.661650136 lub 603643939
    E-mail:iza1975@vp.pl

  2. Witam .Mam bardzo dobre doświadczenie w tym zawodzie , ponieważ pracuje w Polsce 20 lat w budownictwie. Jestem osobą rzetelną i pracowitą,szybko nawiązuje kontakt w grupie . Mam 41 lat . Szukamy z kolegą pracy legalnej na dobrych warunkach . Proszę o kontakt tel. 605167642 Jacek. e-mail kama2588@wp.pl