do uzgodnienia NOK

Dam pracę w Norwegii na budowie dla kafelkarza z językiem angielskim Oslo

  • Miasto: Oslo
  • Kraj: Norwegia
  • Opublikowany: 21 stycznia 2018 03:23

Aktualna propozycja zatrudnienia w Oslo dla osób ze znajomością języka angielskiego na stanowisku kafelkarza-glazurnika. Ogłoszenie pracy w Norwegii na budowie przy układaniu płytek.

Stanowisko: Kafelkarz

Lokalizacja: Oslo, Norwegia

Zarobki: do ustalenia

Opis stanowiska pracy:

  • praca na budowie przy samodzielnym układaniu płytek, glazury, kafelków
  • zadania wykonywane będą w domach oraz różnego rodzaju obiektach
  • osoba zatrudniona będzie samodzielne przygotowywała podłoże, przyklejała kafelki i fugowała
  • konieczne jest dbanie o powierzone materiały, docinanie, wynoszenie gryzu

Oczekiwania wobec kandydatów:

  • znajomość języka angielskiego na poziomie komunikatywnym (norweski również mile widziany)
  • doświadczenie w pracy na terenie Norwegii lub innych państw skandynawskich
  • wykształcenie kierunkowe lub duże doświadczenie zawodowe
  • konieczność posiadania norweskiego numeru personalnego

Zapewniamy:

  • przejrzyste warunki zatrudnienia i legalną umowę
  • wsparcie w zorganizowaniu zamieszkania na miejscu
  • opcja pracy w godzinach nadliczbowych
  • bardzo dobre zarobki – stawki konkurencyjne

Aplikacja:
Zapraszamy do przesyłania zgłoszeń za pośrednictwem poczty elektronicznej, na adres:

  • biuro@cba-eu.com

źródło: http://www.poloniusz.pl/o1-27d55l/

ID ogłoszenia: 9705a62eb56dbfe8