158 brutto/h NOK

Pakowanie lodów tymczasowa praca w Norwegii bez znajomości języka od zaraz w Oslo

  • Miasto: Oslo
  • Kraj: Norwegia
  • Opublikowany: 18 lipca 2020 02:42

Firma produkcyjna z Oslo poszukuje od zaraz pakowaczy do tymczasowej pracy w Norwegii bez znajomości języka przy pakowaniu lodów na linii produkcyjnej. Zakwaterowanie na miejscu zapewnione będzie odpłatnie.

Stanowisko: Pakowacz

Umowa: na 3 miesiące

Lokalizacja: Oslo, Norwegia

Termin: od zaraz

Pensja: 158 NOK na godzinę pracy brutto

Liczba wakatów: 4 (rekrutacja uzupełniająca)

Zakres zadań:

  • łatwa praca na produkcji przy pakowaniu lodów
  • praca na hali produkcyjnej w warunkach chłodniczych
  • pracownik będzie zajmował się kontrolą jakości, obsługą urządzeń i pakowaniem produktu finalnego

Oczekiwania:

  • gotowość do pilnego podjęcia pracy w Norwegii
  • dostępność na najbliższe 3 miesiące
  • odpowiedzialne wypełnianie powierzonych obowiązków
  • gotowość do podjęci pracy w warunkach chłodniczych
  • posiadanie aktualnych badań do pracy z żywnością
  • rzetelne przestrzeganie zasad BHP do pracy z żywnością – schludność, noszenie maseczek, czepków, rękawic, dodatkowo brak sztucznych włosów, rzęs, paznokci, mocnego makijażu itp.

Zapewniamy:

  • uniform służbowy
  • atrakcyjne wynagrodzenie wypłacane przelewem na konto
  • umowę na okres 6 miesięcy
  • norweskie warunki zatrudnienia
  • przeszkolenie pracownicze i pomoc w zaaklimatyzowaniu się na miejscu
  • płatne zakwaterowanie w cenie 3800 NOK miesięcznie od osoby
  • pomoc koordynatora polskiego pochodzenia

Aplikacja:
Drodzy zainteresowani, prosimy o przesyłanie zgłoszeń poprzez formularz aplikacyjny, dostępny pod adresem:

www.cognitoforms.com/OSKAS1/RekrutacjaNorwegiaPraca2020

z zaznaczeniem stanowiska „Produkcja / pakowanie lodów Oslo”

ID ogłoszenia: 2225f111271b7467