175 brutto/h NOK

Bez znajomości języka praca w Norwegii od zaraz Oslo na magazynie spożywczym

  • Miasto: Oslo
  • Kraj: Norwegia
  • Opublikowany: 10 czerwca 2017 00:18

Hurtownia spożywcza z Oslo zatrudni pilnie osoby bez znajomości języka do pracy w Norwegii. Ogłoszenie aktualne od zaraz na magazynie z żywnością jako komisjoner.Pracodawca zapewnia odpłatnie zakwaterowanie.

Stanowisko: Magazynier – Komisjoner
Miejsce zatrudnienia: Oslo, Norwegia
Stawka godzinowa: 175 NOK na godzinę pracy
Rozpoczęcie: od zaraz

Zakres zadań:

  • pracownik będzie odpowiedzialny za cały proces przygotowania zamówień do wysyłki – zebranie towarów z półek, ułożenie na paletach, zabezpieczenie i odstawienie na rampy
  • osoba zatrudniona będzie odpowiedzialna za rozładunek i załadunek produktów
  • inne prace zgodnie ze zleceniem kierownika

Oczekiwania:

  • umiejętność świetnego zarządzania czasem pracy
  • zdyscyplinowanie, samodzielność, odpowiedzialność
  • duża dokładność
  • dobra znajomość języka angielskiego
  • dyspozycyjność od zaraz
  • rzetelne wywiązywanie się z powierzonych zadań

Zapewniamy:

  • wsparcie koordynatora polskiego pochodzenia
  • dostępność od zaraz
  • bardzo dobre warunki zatrudnienia
  • ubezpieczenie oraz dostęp do świadczeń socjalnych
  • przeszkolenie pracownicze
  • zamieszkanie zorganizowanie na miejscu w cenie 4500 NOK miesięcznie

Aplikacja:
Osoby zainteresowane powyższą ofertą i spełniające podane wymogi prosimy o aplikowanie za pośrednictwem podanego poniżej formularza kontaktowego z zaznaczeniem opcji „Magazynier / Komisjoner Oslo”:

OSK Vikarbyrå AS
Hamborggata 21
3018 Drammen

ID ogłoszenia: 133593a6f8a71087