do uzgodnienia NOK

Pilarz oferta sezonowej pracy w Norwegii przy wycinkach w leśnictwie od zaraz

  • Miasto: Norwegia
  • Kraj: Norwegia
  • Opublikowany: 31 stycznia 2016 14:50

Oferujemy od zaraz zatrudnienie dla operatora piły motorowej przy wycinaniu drzew w lasach. Aktualna, sezonowa praca w Norwegii dla Polaków bez znajomości języka norweskiego.

Stanowisko: Operator piły motorowej

Rozpoczęcie: od zaraz

Lokalizacja: Norwegia

Wynagrodzenie: stawka do uzgodnienia

Obowiązki:

  • zadania z użyciem piły motorowej przy cięciu lasów na terenie Norwegii
  • porządkowanie powierzchni
  • prace fizyczne

Oczekiwania:

  • przynajmniej 3 letnie doświadczenie zawodowe na stanowisku operatora pilarki lub piły
  • ukończony kurs obsługi pilarki spalinowej
  • samodzielność oraz odpowiedzialność
  • przynajmniej komunikatywna znajomość języka angielskiego
  • atutem będzie posiadanie doświadczenia w pracy na terenie państw skandynawskich
  • referencje od poprzednich pracodawców

Zapewniamy:

  • dobre stawki godzinowe
  • zatrudnienie bez pośredników, umowa zostanie podpisana bezpośrednio u norweskiego pracodawcy
  • możliwość podjęcia pracy na dłużej i uczestnictwa w innych projektach
  • samodzielne stanowisko pracy

Aplikacja:
Drodzy kandydaci, prosimy wszystkich zainteresowanych o przesłanie wiadomości z CV na adres:

  • recruitment@wbstaffing.com

źródło: http://www.ogloszenia.wirtualnaskandynawia.pl/operator_pily_motorowej_w_norwegii,ogloszenie,20160128092738.html

ID ogłoszenia: 42856ab6c17a6490

1 odpowiedź na “Pilarz oferta sezonowej pracy w Norwegii przy wycinkach w leśnictwie od zaraz”

  1. Dawid Rubaszewski na 7 maja 2016 @ 16:52

    Witam.
    Mam 21 lat własnie skończyłem technikum drzewne, posiadam prawo jazdy kat.B dużą motywacje i chęć zarobienie. Brak nałogów i problemów ze zdrowiem. Oto moje dane kontaktowe:

    tel: 692 729 882
    @: dawid.rubaszewski@gmail.com

    Pozdrawiam