od 205/h NOK

Praca Norwegia bez znajomości języka produkcja napojów od zaraz dla par fabryka Lillehammer

  • Miasto: Lillehammer
  • Kraj: Norwegia
  • Opublikowany: 30 października 2022 11:52

Propozycja zatrudnienia od zaraz w fabryce z Lillehammer na produkcji napojów. Oferta pracy w Norwegii dla par bez znajomości języka i doświadczenia. Zakwaterowanie bezpłatne zorganizowane jest na miejscu przez pracodawcę.

Miejscowość: Lillehammer, Norwegia

Zarobki: od 205 NOK brutto na godzinę pracy

Stanowisko: Pracownik produkcji napojów

Opis stanowiska pracy:

  • oferta dotyczy pracy na produkcji napojów izotonicznych i energetycznych
  • do zadań należeć będzie wykonywane nieskomplikowanych prac na produkcji – pakowanie, wykładanie opakowań na taśmę, obsługiwanie taśmy, pilnowanie wysokiej jakości
  • zadania wykonywane są ściśle według zasad BHP

Oczekiwania:

  • czynne prawo jazdy kat. B
  • dostępność od zaraz
  • sumienne wypełnianie powierzonych zadań
  • zdolność do pracy w zespole
  • mobilność – wystarczy jeden samochód na parę
  • rzetelność, zaangażowanie, odpowiedzialność

Zapewniamy:

  • bezpłatne zamieszkanie zorganizowane na miejscu w wynajmowanych mieszkaniach
  • samodzielne stanowisko pracy
  • rzetelne przeszkolenie pracownicze
  • uniform służbowy
  • legalną norweską umowę o pracę z ubezpieczeniem i opłacaniem świadczeń
  • rzetelne przeszkolenie pracownicze w pierwszych dniach
  • pomoc koordynatora polskiego pochodzenia przez cały okres trwania umowy

Aplikacja:

Osoby zainteresowane powyższą ofertą i spełniające podane wymogi prosimy o aplikowanie za pośrednictwem podanego poniżej formularza kontaktowego z zaznaczeniem opcji:

„Produkcja napojów Lillehammer”

www.cognitoforms.com/OSKAS1/RekrutacjaNorwegiaPraca2023

OSK Vikarbyrå AS
Hamborggata 21
3018 Drammen

ID ogłoszenia: 128635e471053c55