188,20/h NOK

Praca w Norwegii od zaraz dla pomocy kuchennej bez znajomości języka Drammen

  • Miasto: Drammen
  • Kraj: Norwegia
  • Opublikowany: 1 października 2022 01:47

Oferta aktualnej od zaraz pracy w Norwegii dla pomocy kuchennej bez znajomości języka. Zatrudnienie z bezpłatnym zakwaterowaniem i wyżywieniem w restauracji z Drammen.

Stanowisko: Pomoc kuchenna

Miasto: Drammen, Norwegia

Zarobki: 188,20 NOK na godzinę pracy brutto

Rozpoczęcie zatrudnienia: od zaraz

Zakres zadań:

  • przygotowywanie składników
  • obsługiwanie urządzeń kuchennych
  • dbanie o porządek na stanowisku
  • wynoszenie odpadów
  • praca na zmywaku
  • inne zadania zlecane na bieżąco

Oczekiwania:

  • mile widziane wykształcenie gastronomiczne
  • zdolność do pracy w grupie
  • gotowość do podjęcia pracy w Norwegii od zaraz
  • chęć rozwoju
  • szybkość w uczeniu się nowych rzeczy
  • przykładanie się do powierzonych obowiązków

Zapewniamy:

  • zatrudnienie do podjęcia od zaraz
  • norweską umowę o pracę na okres próbny
  • dla pracowników najlepszych możliwość podjęcia stałej pracy
  • pracę w pełnym wymiarze godzinowym
  • opiekę polskojęzycznego współpracownika
  • uniform służbowy
  • za darmo zorganizowane zamieszkanie na miejscu
  • bezpłatne wyżywienie

Aplikacja:

Drodzy zainteresowani, prosimy o przesyłanie zgłoszeń poprzez formularz aplikacyjny, dostępny pod adresem:

www.cognitoforms.com/OSKAS1/RekrutacjaNorwegiaPraca2023

Prosimy o oznaczenie odpowiedniej nazwy stanowiska: „Pomoc kuchenna Drammen”

ID ogłoszenia: 358632dae395f629