165/h brutto NOK

Praca Norwegia z językiem angielskim przy sprzątaniu mieszkań od zaraz Oslo

  • Miasto: Oslo
  • Kraj: Norwegia
  • Opublikowany: 10 lutego 2017 01:37

Polska firma z Oslo poszukuje sprzątaczek ze znajomością języka angielskiego. Praca w Norwegii od zaraz przy sprzątaniu prywatnych mieszkań i domów na terenie miasta i najbliższych okolic.

Stanowisko: Sprzątacz – sprzątaczka
Miejsce zatrudnienia: Oslo, Norwegia
Stawka godzinowa: 165 NOK na godzinę pracy
Rozpoczęcie: od zaraz

Zakres zadań:

  • sprzątanie w domach i mieszkaniach z dojazdem do klienta
  • staramy się przydzielać regularne zlecenia tak aby praca polegała na utrzymaniu porządku w sprzątanych obiektach
  • zadania polegają głównie na wycieraniu kurzy, odkurzaniu, myciu blatów, podłóg, sprzątania kuchni, łazienek, salonów, pokoi sypialnianych, gabinetów a także piwnic czy garaży

Wymagania:

  • duża samodzielność i przykładanie się do zadań
  • kultura osobista oraz miła aparycja
  • możliwość pilnego podjęcia pracy w Oslo
  • dobra znajomość języka angielskiego
  • świetne zorganizowanie, dokładność, zaangażowanie
  • prawo jazdy kat. B
  • dyskrecja

Oferujemy:

  • telefon oraz samochód służbowy
  • norweską umowę o pracę na okres próbny z możliwością przedłużenia dla pracowników najrzetelniejszych
  • początkowo umowę na 3 miesiące
  • możliwość korzystania ze świadczeń socjalnych
  • pomoc medyczną jeżeli będzie taka potrzeba
  • możliwość podjęcia długotrwałego zatrudnienia

Aplikacja:
Drogie kandydatki i kandydaci, zapraszamy do wysyłania zgłoszeń z załączeniem CV oraz zdjęcia na poniższy adres kontaktowy:

martyna.grabarczyk@10g.pl
Nie wysyłamy wiadomości odmownych.

ID ogłoszenia: 453589cf32a7bdf8