165 /h brutto NOK

Bez znajomości języka praca w Norwegii Oslo od zaraz sprzątanie domów, mieszkań

  • Miasto: Oslo
  • Kraj: Norwegia
  • Opublikowany: 27 września 2016 03:54

Zatrudnimy chętnych do pracy w Norwegii przy sprzątaniu domów i mieszkań. Ogłoszenie aktualne od zaraz w Oslo dla osób również bez znajomości języka norweskiego.

Stanowisko: Sprzątacz – sprzątaczka
Miejsce zatrudnienia: Oslo
Rozpoczęcie umowy: praca do podjęcia od zaraz
Wynagrodzenie: 165 NOK na godzinę brutto

Zakres zadań:

  • odkurzanie, trzepanie dywanów, mycie łazienek i wc, sprzątanie kuchni, wycieranie kurzy, ścielenie łóżek, zmiana pościeli, zmiana ręczników, wstawianie prania
  • inne zadania zlecane na bieżąco

Wymagania:

  • dobra orientacja w terenie
  • czynne prawo jazdy kat.B
  • dokładność i pracowitość
  • punktualność
  • komunikatywna znajomość języka angielskiego
  • możliwość i chęć podjęcia pracy w Norwegii od zaraz
  • miła aparycja i wysoka kultura osobista
  • zaświadczenie o niekaralności

Zapewniamy:

  • legalną umowę o pracę wraz z ubezpieczeniem, odprowadzaniem składek i możliwością korzystania ze świadczeń
  • dla pracowników najlepszych pracowników możliwość zatrudnienia na stałe
  • samochód do przejazdów służbowych
  • pracę na okres 3 miesięcy
  • telefon komórkowy z GPSem

Aplikacja:
Drogie kandydatki, zapraszamy do wysyłania zgłoszeń z załączeniem CV oraz zdjęcia na poniższy adres kontaktowy:

martyna.grabarczyk@10g.pl
Nie wysyłamy wiadomości odmownych.

ID ogłoszenia: 77957e9bc12c927c

2 komentarze na “Bez znajomości języka praca w Norwegii Oslo od zaraz sprzątanie domów, mieszkań”

  1. Sypniewska10 na 27 września 2016 @ 14:46

    Witam jestem zainteresowana pracą mogę zacząć nawet od jutra mieszkam 15 minut od Oslo posiadam prawo jazdy i samochód jestem osobą bez nałogów pracowita znam język Angielski mój numer +4796882457

  2. barbara.bazylewicz na 18 października 2016 @ 20:45

    Witam,
    jestem zainteresowana ogłoszeniem jesli jest nadal aktualne. Poszukuje pracy w Oslo. Proszę o informacje na meila barbara.bazylewicz@wp.pl