Do uzg. NOK

Praca w Norwegii na budowie od zaraz przy wykończeniach-remontach w Oslo 2021

  • Miasto: Oslo
  • Kraj: Norwegia
  • Opublikowany: 7 sierpnia 2021 01:44

Na terenie Oslo możliwa od zaraz legalna praca w Norwegii na budowie przy wykończeniach-remontach obiektów. Zatrudnienie 2021 jako pracownik ogólnobudowlany.

Twój zakres obowiązków

stawianie ścian działowych i przeróbki konstrukcyjne

montaż płyt G/K, okien i drzwi

listwowanie

prace wykończeniowe

Nasze wymagania

wykształcenie w zawodzie budowlanym lub doświadczenie w zawodzie min. 3-letnie

prawo jazdy kat B

umiejętność pracy w zespole oraz samodzielnie,

organizacja własnego stanowiska pracy, dokładność i sumienność

znajomość rysunku technicznego

To oferujemy

umowę o pracę zgodną z norweskim kodeksem pracy z pełnym ubezpieczeniem zdrowotnym i emerytalnym

ubezpieczenie od wypadków w pracy

atrakcyjne wynagrodzenie

feriepenger (wynagrodzenie urlopowe)

ubrania robocze i narzędzia potrzebne do pracy

możliwość otrzymania samochodu firmowego z wyposażeniem narzędziowym

stabilną pracę w firmie z wieloletnim doświadczeniem

pomoc w załatwieniu formalności w związku z pozwoleniem na pracę i pomoc w zakwaterowaniu

+47 988 91 951

Peters Byggservice AS

Firma remontowo-budowlana z wieloletnim doświadczeniem na rynku norweskim poszukuje pracownika na stanowisko stolarza budowlanego do prac remontowo-budowlanych.

źródło: www.pracuj.pl/praca/pracownik-ogolnobudowlany-norwegia,oferta,8236170

ID ogłoszenia: 992610d8c8a8c90a