do ustalenia NOK

Sezonowa praca Norwegia w rolnictwie na gospodarstwie z językiem angielskim Oppaland

  • Miasto: Oppaland
  • Kraj: Norwegia
  • Opublikowany: 7 kwietnia 2014 01:00

Gospodarstwo z Oppaland poszukuje osoby do sezonowej pracy w Norwegii w rolnictwie w charakterze pomocnika z językiem angielskim. Głównie jest to praca fizyczna ze zwierzętami (konie).

Stanowisko: pracownik gospodarstwa
Miejsce pracy: Jevnaker (Oppland)
Zarobki: do ustalenia

Zadania:
Do zadań pracownika będzie należała praca na gospodarstwie, a szczególnie dbanie o zwierzęta, sprzątanie stajni, trenowanie koni. Ponadto obowiązkiem osoby zatrudnionej będą drobne naprawy, wycinka drzew pomoc przy zbiorach plonów z upraw polowych oraz w sadzie.

Wymagania:
– prawo jazdy kategorii B lub B+E
– znajomość języka angielskiego lub norweskiego
– wymagane doświadczenie w pracy ze zwierzętami
– umiejętność obsługi traktora i innych maszyn rolniczych

Oferujemy:
– pracę wraz z zakwaterowaniem na farmie
– atrakcyjne warunki zatrudnienia
– możliwość podjęcia pracy bez znajomości języka norweskiego

Jak aplikować?

Øvre Vang Gård Øvre Vang Gård 3520 JEVNAKER Telefon: +47 90078702

E-post: post@teamvang.no Aplikacje i CV ze zdjęciem na adres pocztowy z oznaczeniem: Stallmedarbeider

ID ogłoszenia: 2265341c79567eaf

1 odpowiedź na “Sezonowa praca Norwegia w rolnictwie na gospodarstwie z językiem angielskim Oppaland”

  1. mikel.blachnio na 28 lipca 2014 @ 15:48

    witam jestem jesiteresowany pracą.
    Spełniam wszystkie wymagania oraz doświadzenie w pracy na farmie
    mikel.blachnio@gmail.com
    531588480