206,00 NOK

SPAWACZ 141/111 ogłoszenie do pracy w Norwegii Bergen

  • Miasto: Bergen
  • Kraj: Norwegia
  • Opublikowany: 10 stycznia 2014 04:09

Agencja pracy za granicą dla klienta z Bergen szuka spawaczy 141/111 – praca w Norwegii w warsztacie przy spawaniu rur. Ogłoszenie ze znajomością języka angielskiego.

Opis ogłoszeniodawcy:

Koncepcja jest Agencją Pośrednictwa Pracy w kraju i za granicą. Posiadamy Certyfikat Ministerstwa Gospodarki i Pracy nr 1926. Od ponad 10 lat organizujemy legalne i bezpieczne zatrudnienie.

Dla norweskiego pracodawcy poszukujemy kandydatów na stanowisko: Spawacz 141/111

Obowiązki: Praca w warsztacie (Spawanie rur)

Wymagania:
• DOBRA ZNAJOMOŚĆ J. ANGIELSKIEGO (Poziom znajomości języka obcego będzie sprawdzany podczas rozmowy telefonicznej)
• Doświadczenie zawodowe w spawaniu rur min. 3 lata ( elektroda + TIG)
• Wymagane trzy certyfikaty : 141 BW 8, 141 BW 1,3 oraz 111 BW 1,3

Norweski pracodawca oferuje:
• Pracę w firmie z ugruntowaną pozycją na rynku
• Umowę o pracę na czas NIEOKREŚLONY z 2 tyg. okresem próbnym
• Atrakcyjne wynagrodzenie, 206 koron norweskich/h
• Możliwość pracy w godzinach nadliczbowych
• Opłacane składki ubezpieczeniowe i emerytalne
• Dodatek urlopowy
• Dodatki rodzinne na wychowanie dzieci i na niepracujących członków rodziny
• Pomoc w znalezieniu odpłatnego zakwaterowania

Sposób aplikowania:
CV w języku angielskim, wraz z klauzulą dotyczącą przetwarzania danych osobowych, Kopie dokumentów potwierdzających umiejętności i doświadczenie zawodowe prosimy przesyłać na adres email: norwegia@koncepcja.eu koniecznie z adnotacją w temacie maila: ‘Spawacz 141/111 Norwegia’

Dziękujemy za przesłane dokumenty, po wstępnej selekcji, skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.

ID ogłoszenia: 90252ce8e7fd2204

1 odpowiedź na “SPAWACZ 141/111 ogłoszenie do pracy w Norwegii Bergen”

  1. mateusz stary na 22 stycznia 2014 @ 02:18

    witam mam 25 lat. szukam pracy. jestem chetny do pracy u panstwa i przyjme prace od zaraz. jestem sprawny fizycznie,nie karalny. posiadam prawo jazdy kat.b. dobra i komunikatywna znajomosc jezyka angielskiego.
    prosze o kontakt pod nr 888923790 lub starymateusz@gmail.com
    z powazaniem
    Mateusz