23 500 brutto + zakwaterowanie NOK

Ålesund fizyczna praca w Norwegii od zaraz przy naprawie palet bez języka

  • Miasto: Ålesund
  • Kraj: Norwegia
  • Opublikowany: 19 listopada 2017 04:16

Ogłoszenie aktualnej od zaraz, fizycznej pracy w Norwegii dla osób bez znajomości języka norweskiego. Zatrudnienie w Ålesund przy naprawie palet drewnianych z zakwaterowaniem zorganizowanym na miejscu przez pracodawcę.

Stanowisko: Pracownik fizyczny

Pensja: 23500 NOK miesięcznie brutto

Termin: od zaraz

Umowa: na pół roku

Liczba miejsc do obsadzenia: 2

Miejscowość: Ålesund, Norwegia

Zakres obowiązków:

  • osoba zatrudniona będzie odpowiedzialna za kontrolę jakości oraz naprawianie palet oraz skrzyń z drewna
  • zadania wykonywane są z użyciem elektronarzędzi

Oczekiwania:

  • dyspozycyjność do pilnego podjęcia pracy w Norwegii
  • zręczność
  • dużą zaletą będzie doświadczenie w stolarce
  • umiejętność porozumiewania się w języku angielskim
  • wysoka sprawność fizyczna
  • zaangażowanie

Zapewniamy:

  • zatrudnienie w pełnym wymiarze godzinowym. praca od 8 do 16 z pół godzinną przerwą
  • pracę na umowie norweskiej, podpisanej na 6 miesięcy
  • zamieszkanie za darmo na miejscu
  • pomoc medyczną oraz ubezpieczenie

Aplikacja:

Zgłoszenia proszę przesyłać na podany niżej adres. Rekrutacja aktywna do końca listopada 2017.

Pierwszy wyjazd zaplanowany jest już w grudniu 2017.

e-mail: soknadansatte@fastem.com

ID ogłoszenia: 3025a10a916a7688

6 komentarzy na “Ålesund fizyczna praca w Norwegii od zaraz przy naprawie palet bez języka”

  1. Sztukowskiandrzej na 20 listopada 2017 @ 09:04

    Podejmę pracę od zaraz.

  2. Pawel Nazar na 27 listopada 2017 @ 08:15

    Natychmiast podejmię pracę. Mam doświadczenie na tym stanowisku ponad 1 rok.Jestem osobą bardzo wytrwałą. Pozdrawiam.

  3. Pawel Nazar na 27 listopada 2017 @ 08:17

    nr kontaktowy 795750422

  4. kudlaty0709 na 27 listopada 2017 @ 22:15

    DZIEN DOBRY JESTEM ZAINTERSOWANY MOJ NR 0048576170831

  5. Witam jestem zainteresowany państwa propozycją
    Proszę o kontakt na numer 500162199

  6. witam, Jestem zainteresowany oferta pracy.

    Czech. Z.Kovarikxxx@gmail.com, +420728081653