Witaj, gość! [ Zarejestruj się | Zaloguj sięRSS Feed

224,60 brutto/h NOK

Pakowanie ciastek bez znajomości języka oferta pracy w Norwegii od zaraz, Lillehammer

  • Miasto: Lillehammer
  • Kraj: Norwegia
  • Opublikowany: 25 maja 2024 02:08
  • Wygasa: 23 dni, 11 godzin

Fabryka cukiernicza z Lillehammer poszukuje od zaraz pakowaczy do pracy w Norwegii. Ogłoszenie 2024 bez znajomości języka przy pakowaniu ciastek na linii produkcyjnej. Mieszkanie bez dodatkowych opłat zapewnione dla pracowników.

Stanowisko: Pakowacz ciastek

Pensja: 224,60 NOK na godzinę pracy brutto

Start: od zaraz (czerwiec 2024)

Miejsce zatrudnienia: Lillehammer, Norwegia

Liczba wakatów: 3

Opis stanowiska:

Fabryka cukiernicza w Lillehammer pilnie zatrudni pracowników do pakowania ciastek. Osoby na tym stanowisku będą odpowiedzialne za kontrolę jakości oraz pakowanie wyrobów cukierniczych na linii produkcyjnej. Praca wymaga dużej uwagi, precyzji i umiejętności pracy w szybkim tempie, aby spełnić wysokie standardy jakości.

Wymagania:

Poszukujemy osób zdyscyplinowanych, które potrafią efektywnie pracować w zespole i cechują się sumiennością oraz zaangażowaniem. Kandydaci powinni być dostępni od zaraz i gotowi do pracy w elastycznym grafiku. Dokładność i rzetelność to kluczowe cechy, które cenimy u naszych pracowników.

Nasza oferta:

Gwarantujemy pełne przeszkolenie oraz wsparcie ze strony lokalnego personelu, w tym pomoc w załatwianiu formalności administracyjnych. Zapewniamy bezpieczne i przyjazne środowisko pracy oraz bezpłatne zakwaterowanie w pensjonacie pracowniczym. Oferujemy również wsparcie w adaptacji do nowego otoczenia.

Aplikacja:

Zgłoszenia proszę przesyłać na podany niżej adres z dopiskiem „pakowanie ciastek Lillehammer”.

Wyjazdy mogą być realizowane od zaraz.

e-mail: soknadansatte2022@eclipso.eu

Prosimy o niewysyłanie wiadomości z załącznikami, które przekraczają 100 kb.

ID ogłoszenia: 18666511b695c1fd

ilość wszystkich wyświetleń: 145, dzisiaj: 3

Linki sponsorowane

Musisz być zalogowany, aby zapytać się o ogłoszenie.