26 500 NOK

Bez języka dam fizyczną pracę w Norwegii przy naprawie, sortowaniu palet od zaraz Ålesund

  • Miasto: Ålesund
  • Kraj: Norwegia
  • Opublikowany: 7 października 2023 01:10

Firma działająca w Ålesund od zaraz poszukuje kandydatów do fizycznej pracy w Norwegii. Zatrudnienie bez znajomości języka przy sortowaniu i naprawie palet drewnianych. Zakwaterowanie bezpłatne dostępne na miejscu!

Stanowisko: Pracownik fizyczny przy naprawie palet drewnianych

Rozpoczęcie zatrudnienia: od zaraz

Miasto: Ålesund, Norwegia

Zarobki: 26 500 NOK miesięcznie

Obowiązki:

  • Wykonywanie prac manualnych związanych z ręcznym naprawianiem palet drewnianych.
  • Samodzielna ocena stanu palet oraz ich naprawa, składanie i malowanie.
  • Używanie narzędzi, elektronarzędzi, farb i pędzli w trakcie wykonywania zadań.
  • Klasyfikowanie palet według kryteriów jakościowych.

Wymagania:

  • Umiejętność wykonywania prac manualnych.
  • Zdolność do efektywnej pracy w zespole.
  • Samodzielność w wykonywaniu obowiązków.
  • Znajomość języka angielskiego na wystarczającym poziomie do komunikacji.
  • Dobra kondycja fizyczna.
  • Mile widziane doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku.
  • Energiczność i zwinność.

Zapewniamy:

  • Komplet odzieży roboczej.
  • Profesjonalne przeszkolenie pracownicze.
  • Zatrudnienie na warunkach norweskich.
  • Możliwość podjęcia pracy od zaraz.
  • Dużą ilość godzin pracy.
  • Dostęp do środków ochrony osobistej.
  • Bezpłatne zakwaterowanie na miejscu w komfortowych warunkach.
  • Perspektywę stałego zatrudnienia w Norwegii.
  • Terminowe wypłaty wynagrodzenia.
  • Wsparcie od polskojęzycznego koordynatora.

Aplikacja:

Zgłoszenia proszę przesyłać na podany niżej adres z dopiskiem „naprawa palet Ålesund”. Rekrutacja aktywna do końca października 2023.

Pierwszy wyjazd możliwy jest od zaraz.

e-mail: soknadansatte2022@eclipso.eu

ID ogłoszenia: 14765208e3d5e540