206,40 NOK

Dla par dam pracę w Norwegii 2024 na magazynie żywności bez języka od zaraz hurtownia z Bergen

  • Miasto: Bergen
  • Kraj: Norwegia
  • Opublikowany: 3 lutego 2024 01:56

Dla par w hurtowni z Bergen dostępna do podjęcia od zaraz praca w Norwegii bez znajomości języka na magazynie z art. spożywczymi. Zatrudnienie 2024 przy kompletowaniu zamówień.

Stanowisko: Pracownik magazynu spożywczego

Miejsce zatrudnienia: Bergen, Norwegia

Zarobki: 206,40 NOK na godzinę pracy brutto

Start: od lutego 2024

Zakres zadań:

  • Przyjmowanie i rozładunek towarów: Odpowiedzialność za przyjmowanie dostaw, rozładunek towarów oraz ich umieszczanie w odpowiednich miejscach w magazynie.
  • Kontrola stanów magazynowych: Monitorowanie ilości towarów, sporządzanie raportów dotyczących stanów magazynowych i zgłaszanie ewentualnych braków.
  • Kompletacja zamówień: Przygotowywanie zamówień klientów, pakowanie towarów i przygotowanie ich do wysyłki.

Wymagania:

  • Znajomość języka angielskiego: Konieczna do komunikacji w środowisku pracy. Znajomość języka norweskiego nie jest wymagana, ale będzie dodatkowym atutem.
  • Umiejętność pracy w magazynie: Preferowane doświadczenie w pracy na magazynie spożywczym, ale nie jest to konieczne.
  • Zdolności organizacyjne: Umiejętność zarządzania czasem, dokładność i skrupulatność w wykonywaniu obowiązków.

Zapewniamy:

  • Zatrudnienie dla par: Możliwość zatrudnienia dla par nawet bez znajomości języka norweskiego, z wymogiem znajomości języka angielskiego.
  • Atrakcyjne wynagrodzenie: Zarobki w wysokości 206,40 NOK na godzinę pracy brutto.
  • Stabilne zatrudnienie: Możliwość rozpoczęcia pracy od lutego 2024.

Aplikacja:
Zgłoszenia proszę przesyłać na podany niżej adres z podaniem tytułu:

„Norwegia praca na magazynie spożywczym. Imię i nazwisko”.

Rekrutacja aktywna do końca lutego 2024. Pierwszy wyjazd możliwy nawet od zaraz.

e-mail: soknadansatte2022@eclipso.eu

ID ogłoszenia: 38465bd9aafd5e87