156,80/h brutto NOK

Bez języka dam pracę w Norwegii od zaraz 2021 na magazynie odzieżowym Fredrikstad

  • Miasto: Fredrikstad
  • Kraj: Norwegia
  • Opublikowany: 3 lipca 2021 02:58

Od zaraz ogłoszenie pracy w Norwegii na magazynie hurtowni odzieżowej. Zatrudnienie 2021 we Fredrikstad bez znajomości języka przy kompletowaniu i pakowaniu zamówień.

Stanowisko: Pracownik magazynu odzieżowego

Lokalizacja: Fredrikstad, Norwegia

Pensja: 156,80 NOK na godzinę pracy brutto

Rozpoczęcie zatrudnienia: od drugiej połowy lipca 2021

Zakres zadań:

  • wszelkie prace usprawniające przepływ towaru przez magazyn odzieżowy
  • wykonywanie zadań pomocniczych oraz samodzielnych np. przy kompletowaniu oraz pakowaniu zamówień indywidualnych i hurtowych
  • obsługiwanie sprzętów
  • pilnowanie porządku
  • współpracowanie z kurierami i innymi działami firmy

Oczekiwania:

  • atutem będzie znajomość języka angielskiego
  • zdolność do bezkonfliktowej pracy zespołowej
  • rzetelne wypełnianie obowiązków
  • mile widziane doświadczenie w pracy na analogicznym stanowisku
  • dostępność od zaraz
  • gotowość do podjęcia pracy w systemie zmianowym
  • solidność
  • aktualne zaświadczenie o niekaralności
  • sumienność

Oferujemy:

  • pracę na pełny etat
  • wsparcie koordynatora polskiego pochodzenia
  • zatrudnienie od zaraz na podstawie umowy norweskiej
  • przeszkolenie pracownicze
  • wsparcie we wdrożeniu się w obowiązki i pomoc przy zaaklimatyzowaniu się
  • zatrudnienie na 3 miesiące z możliwością przedłużenia dla pracowników najlepszych
  • prawo do płatnego urlopu
  • dla pracowników istnieje możliwość kupowania tanich obiadów w stołówce pracowniczej
  • zatrudnienie od zaraz

Aplikacja:
Osoby spełniające podane wymagania, i akceptujące warunki zatrudnienia na stronie:

Proszę dokładnie wypełnić formularz z zaznaczeniem opcji „Pakowanie zamówień Fredrikstad”.

Rask Endring AS – profesjonell vikarbyrå,
Storgata 39 0182 Oslo, Norge

ID ogłoszenia: 89960df4fb08a4a6