164,60/h brutto NOK

Norwegia praca 2018 bez znajomości języka przy pakowaniu warzyw od zaraz Moss

  • Miasto: Moss
  • Kraj: Norwegia
  • Opublikowany: 22 kwietnia 2018 00:44

Ogłoszenie atrakcyjnej pracy w Norwegii przy sortowaniu, pakowaniu warzyw i owoców. Zatrudnienie 2018 od zaraz w Moss dla 3 pakowaczy bez znajomości języka norweskiego w firmie dystrybucyjnej.

Stanowisko: Pakowacz warzyw

Miejsce zatrudnienia: Moss, Norwegia

Pensja: 164,60 NOK na godzinę pracy brutto

Liczba miejsc do obsadzenia: 3

Zakres zadań:

  • pracownik będzie zajmował się myciem, sortowaniem i pakowaniem owoców oraz warzyw przy taśmie
  • osoba zatrudniona będzie odpowiedzialna za przygotowywanie produktów do wysyłki

Wymagania:

  • umiejętność pracy w grupie
  • komunikatywna znajomość języka angielskiego
  • zdyscyplinowanie
  • samodzielność
  • mile widziane doświadczenie w podobnej pracy
  • gotowość do wyjazdu na minimum 3 miesiące

Oferujemy:

  • legalną umowę o pracę płatne zamieszkanie zorganizowane na czas podpisania pierwszej umowy w cenie 3500 NOK miesięcznie – później pracownik musi zorganizować sobie lokum we własnym zakresie
  • początkowo umowę na 3 miesiące próbne
  • dla pracowników najlepszych możliwość przedłużenia okresu zatrudnienia
  • wsparcie koordynatora polskiego pochodzenia na miejscu

Aplikacja:

Osoby spełniające podane wymagania, i akceptujące warunki zatrudnienia na stronie:

Proszę dokładnie wypełnić formularz z zaznaczeniem opcji „Sortowacz-Pakowacz warzyw Moss”.

Rask Endring AS – profesjonell vikarbyrå,
Storgata 39 0182 Oslo, Norge

ID ogłoszenia: 1595adb55663872a

2 komentarze na “Norwegia praca 2018 bez znajomości języka przy pakowaniu warzyw od zaraz Moss”

  1. danusia@59 na 23 kwietnia 2018 @ 17:06

    Jestem zainteresowana pracą od maja.Mój numer 791127187

  2. Witam, jesteśmy zainteresowani praca 2 osoby. Kontakt 787191080
    Pozdrawiam